28 липня 2012, 21:32
0
5
Сунь Ян пливе до рекорду

Китаєць Сунь Ян в суботу, 28 липня, завоював золоту медаль Олімпіади на дистанції 400 метрів вільним стилем, встановивши при цьому перший рекорд Ігор у Лондоні.

Дистанцію у фінальному запливі спортсмен з Піднебесної подолав за 3 хвилини 40,14 секунди. Це є новим олімпійським рекордом.

Друге місце зайняв Пак Тхе Хван з Південної Кореї з результатом 3.42,06, бронзу завоював американець Пітер Вандеркай (3.44,69).

Варто зазначити також, що це перша медаль у Китаю в чоловічому плаванні на Олімпіадах.

Нагадаємо, це вже восьмий комплект нагород Ігор у Лондоні, розіграний 28 липня.

Так, уже визначилися чемпіони у стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок і у стрільбі з пневматичного пістолета у чоловіків і груповій гонці на шосе. У змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кг золото здобув росіянин Арсен Галстян. А в тому ж виді спорту у жінок перемогу святкувала представниця Бразилії.

Крім того, китаянка Ван Мінцзюань завоювала золоту медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 48 кг, а збірна Італії виграла змагання лучників.

Американець Райан Лохте також здобув нагороду найвищої проби в плаванні.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні