Росія виконала обіцянку. Олімпійському чемпіону вручили мільйон доларів

8 серпня 2012, 19:50
0
8
Щасливий володар медалі та мільйона

Сьогодні, 8-го серпня, губернатор Челябінської області Росії вручив 30 млн рублів (мільйон доларів) дзюдоїстові Мансуру Ісаєву, який виграв золоту медаль на лондонській Олімпіаді.

Під час церемонії губернатор Михайло Юревич підкреслив, що ці гроші виділили спонсори, серед яких - обласна федерація дзюдо та група компаній Магнезит.

ВІДЕО: Російські Олімпійські чемпіони танцюють лезгинку

Дзюдоїст Кирило Денисов, який програв сутичку за бронзу, отримав подарунок від міністерства спорту Челябінській області - можливість провести весільну подорож "у будь-якій країні світу".

Нагадаємо, що Мансур Ісаєв у фіналі олімпійського турніру дзюдо у ваговій категорії до 73 кілограмів переміг Рікі Накая з Японії. Раніше Ісаєв зустрічався з японцем шість разів і всі шість разів програв.

За матеріалами: news24ua.com

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні