Українки зайняли весь подіум жіночої велогонки

iSport.ua,  28 травня 2016, 16:50
0
354

Традиційна для Дня Києва велогонка цього року вперше включала в себе змагання жінок, які закінчилися тріумфом українок.

Щорічна велогонка проходить на центральній вулиці Києва - Хрещатику - ось уже 60 років. У нинішньому році змагання відзначають 5-річний ювілей з моменту набуття статусу міжнародних.

У грандіозному параді взяли участь кілька тисяч велосипедистів на чолі з мером Києва Віталієм Кличком. Після святкового параду пройшли змагання професіоналів.

Жіноча велогонка Horizon Park Women Challenge пройшла на трасі протяжністю 86,4 км. Участь у ній взяли відомі велосипедистки з різних країн Європи, в тому числі і відома українська спортсменка Ганна Соловей.

Результат гонки не міг не порадувати шанувальників українського велоспорту, адже всі три місця на подіумі були зайняті нашими спортсменками.

Переможці Horizon Park Women Challenge:

1 місце - Тетяна Рябченко, Збірна України

2 місце - Ірина Семенова, Миколаївська обл. (Україна)

3 місце - Ганна Соловей, Збірна України

Нагадаємо, що вчора відбулися змагання Horizon Park Challenge серед чоловіків. За підсумками дня переможцем став українець Віталій Буц з команди KOLSS-BDC TEAM. Наш спортсмен залишив позаду поляка Ячека Морайко з Wibatech Fuji й азербайджанця Саміра Джабраїлова з Synergy Baku.

Переможці гонки отримали по 1500 євро призових. Крім того, спортсмени, які посіли перші десять місць, заробили рейтингові очки.