Івасюк принесла Україні першу медаль ЧЄ з важкої атлетики-2017

iSport.ua,  3 квітня 2017, 23:02
0
117

Вероніка Івасюк виграла мале срібло, але в двоєборстві стала четвертою.

Українська важкоатлетка Вероніка Івасюк, яка виступає в категорії до 58 кг, принесла нашій команді першу медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики, який стартував в хорватському Спліті.

21-річна Івасюк зуміла в ривку підняти 95 кг, що дало їй змогу завоювати мале срібло. На жаль, у поштовху Івасюк підняла 111 кг, чого не вистачило для того, щоб за сумою двох вправ увійти до трійки призерів - вона з загальним результатом 206 кг четверта. Румунці Мадаліні Молі, яка посіла третє місце, наша спортсменка програла 2 кг.

Відзначимо, що на минулому чемпіонаті Європи Вероніка Івасюк також стала четвертою, але тоді в сумі вона взяла на 8 кг менше.