Дюмулен виграв 14-й етап Джиро д'Італія і зміцнив лідерство

0
66
Дюмулен виграв 14-й етап Джиро д Італія і зміцнив лідерство
Том Дюмулен

Голландець Том Дюмулен із Sunweb збільшив свою перевагу в загальному заліку багатоденки.

Голландський велогонщик Том Дюмулен із Sunweb став переможцем 14-го етапу велобагатоденки Джиро д'Італія.

Дюмулен проїхав 131 км за 3 години 2 хвилини 3 секунди. Другим став російський велогонщик Ільнур Закарін із Katusha-Alpecin, який фінішував через 3 секунди після лідера. Третім став іспанець Мікел Ланда зі Sky, який приїхав через 9 секунд після переможця.

Дюмулен зміцнив лідерство в генеральній класифікації, його результат 59:31.17. Другим іде колумбієць Наїр Кінтана із відставанням у 2 хвилини 47 секунд, третє місце займає француз Тібо Піно з FDJ (+3.25).