Українка Світоліна поступилася другій ракетці світу в неймовірному матчі

iSport.ua,  29 липня 2016, 01:54
0
256
Еліна Світоліна

Українка Еліна Світоліна не змогла обіграти другу ракетку світу німкеню Анжелік Кербер в 1/8 фіналу канадського турніру.

Еліна відмінно почала першу партію, зумівши двічі взяти подачу суперниці і виграти її з непристойним рахунком. Еліна змогла зім'яти одну з найкращих тенісисток за частиною оборони, змушуючи ту помилятися мало не через розіграш.

140 хвилин на корті проти найкращої тенісистки турніру показали, що єдине, де у Світоліної є проблеми і проблеми значні - це психологія. Мало для кого це було секретом до сьогоднішнього дня, але саме матч проти Кербер показав, як важливо зберігати концентрацію у вирішальні моменти. До ігрових якостей українки претензій жодних - ганяти дві з лишком години по кутах фіналістку двох ТБШ цього сезону вона зуміла. Не зуміла Еліна лише чітко і грамотно зіграти в найважливіші моменти матчу, яких для неї було чимало.

1/8 фіналу:

Еліна Світоліна (Україна, 17) - Анжелік Кербер (Німеччина, 2) - 6:1, 6:7 (2), 4:6