Кубок Девіса: Смирнов у п'ятисетовій битві поступився Еліашу

139
Кубок Девіса: Смирнов у п ятисетовій битві поступився Еліашу
Еліаш і Смирнов

Збірна Португалії вийшла вперед в протистоянні з Україною.

Збірна Португалії повела з рахунком 1:0 у матчі проти збірної України у другому раунді першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

У першому матчі представник України Артем Смирнов, який у рейтингу АТР посідає 507-е місце, зустрічався з 90-ю ракеткою світу Гаштао Еліашем.

У першому сеті на корті була рівна боротьба, яку виграв португалець завдяки брейку в сьомому геймі. У другому сеті суперники обмінялися брейками, щоб у підсумку перевести гру на тайбрейк, але там українець узяв тільки один розіграш.

Справжнім трилером стала третя партія, у якій Смирнов завдяки брейку лідирував 4:2, але дозволив суперникові зрівняти рахунок і перевести гру в тайбрейк. Там українець поступався 4:6, будучи за крок від поразки, але зумів виграти чотири розіграші поспіль і виграв сет.

Четвертий сет взагалі пройшов під диктовку українця, який виграв його 6:3, лідируючи 5:1.

У вирішальній п'ятій партії українець зі старту зробив брейк, подарувавши надію на успішний результат протистояння, але далі програв шість геймів поспіль.

Додамо, що матч тривав 4 години і 32 хвилини.

Гаштао Еліаш - Артем Смирнов 6:4 7:6 (1) 6:7 (6) 3:6 6:1