Шарапова перемогла Халеп на старті US Open

0
293
Марія Шарапова

Росіянка Марія Шарапова вибила одну з фавориток турніру.

Титулована російська тенісистка Марія Шарапова виграла у другої ракетки світу Сімони Халеп з Румунії в матчі першого кола US Open.

Матч тривав 2 години 42 хвилини і завершився перемогою 30-річної російської тенісистки з рахунком 6:4, 4:6, 6:3.

У першому сеті суперниці чотири рази поспіль робили брейки, а в десятому геймі Шарапова втретє взяла подачу Халеп і завершила сет на свою користь.

Другий сет міг стати останнім в цьому матчі. Але, ведучи 4:1 з одним брейком, Шарапова програла п'ять геймів поспіль і дозволила Халеп зрівняти рахунок за сетами.

У вирішальному сеті колишня перша ракетка світу взяла подачу Халеп у другому геймі і не дозволила суперниці відігратися.

Варто зазначити, що цей матч став першим для Шарапової на турнірах Великого шолома з Australian Open 2016 року.

У другому колі суперницею Шарапової стане Тімеа Бабош з Угорщини.

Марія Шарапова (Росія) - Сімона Халеп (Румунія) - 6:4, 4:6, 6:3