Цуренко не зуміла пройти у півфінал турніру в Москві

0
190
Юлія Гергес

Українка зупинилася на стадії 1/4 фіналу Кубка Кремля.

Друга ракетка України Леся Цуренко поступилася у чвертьфіналі Кубка Кремля німецькій тенісистці Юлії Гергес 3:6, 4:6.

Зі старту зустрічі вперед вийшла українка 2:0, але втримати свою перевагу Леся не зуміла, програвши наступні п'ять геймів, після чого німкеня довела сет до перемоги.

Другий сет почався з тривалого гейму на подачі Цуренко - 11 разів був рахунок "рівно", але в підсумку все закінчилося брейком Гергес. Далі суперниці брали свої подачі, поки у восьмому геймі українка не відіграла свою подачу і не зрівняла рахунок. Але вийти вперед в партії Леся не змогла, поступившись із третього брейкпойнта свою подачу, після чого Юлія успішно завершила зустріч із другого матчболу.

Леся Цуренко (Україна) - Юлія Гергес (Німеччина, 7) - 3:6 4:6