Біатлон. Україна посіла шосте місце у чоловічій естафеті

iSport.ua,  18 лютого 2017, 17:29
0
767

Чоловіча збірна України з біатлону гідно виступила на естафеті чемпіонату світу з біатлону у Гохфільцені.

Чоловіча збірна України показала шостий результат в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в австрійському Гохфільцені.

У цій гонці нашу команду представили: Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков та Дмитро Підручний.

Перемогу здобули представники Росії з результатом 1: 14: 15,0. Слідом за ними фінішували французи, відставши від лідера гонки на 5,8 секунд. Бронза дісталася збірній Німеччини (+20,1). Україна, у свою чергу, практично всю гонку йшла четвертою і лише під кінець пропустила італійців уперед.

8. Норвегія (1 + 8) +2: 22,3

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що жіноча збірна України з біатлону завоювала срібло в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону.

Наступна запланована на 19 лютого на 12:45 за київським часом. В австрійському Гохфільцені відбудеться мас-старт серед жінок.