У Києві в Оболонському районі загинули двоє мулярів через платформу щоглового підйомника на будівництві торгово-офісного центру, повідомляє Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки по Київській області та Києву.
Київ новини - 28 травня 2012, 09:07