Невідомий чоловік, який в п'ятницю, 4 травня, пограбував відділення Правекс-банку в Києві, викрав 30 тис. гривень, повідомляє начальник прес-служби Департаменту Державної служби охорони (ДСО) при МВС України Світлана Павловська.
Київ новини - 5 травня 2012, 15:01