У четвер, 31 травня, о 10:00 в Києві на Майдані Незалежності активістки жіночого руху FEMEN провели провокаційну акцію біля квіткового годинника на клумбі із зображенням талісманів чемпіонату Євро-2012 Славека і Славка.
Київ новини - 31 травня 2012, 12:13