11 ЛИПНЯ 2018
Федерер: Не знаю, що пішло не так

Швейцарський тенісист Роджер Федерер відзначив добру гру свого суперника в чвертьфіналі Вімблдону Кевіна Андерсона.
Куадрадо звільнив свій номер у Ювентусі для Роналду

Півзахисник Ювентуса Хуан Куадрадо, який виступає під 7-м номером, звільнив його для новачка туринців Кріштіану Роналду.
Збірна Англії встановила рекорд за кількістю голів зі стандартів на ЧС

Збірна Англії відкрила рахунок у півфінальному матчі Чемпіонату світу проти Хорватії прямим ударом зі штрафного у виконанні Кірана Тріпп'єра.
Агент Роналду розповів, де Кріштіану завершить кар єру

Агент Роналду розповів, де Кріштіану завершить кар'єру

Жорже Мендеш вважає, що туринський Ювентус стане останнім клубом 33-річного Кріштіану Роналду.
Волейбол з сином і пляж: як Роналду провів день у статусі гравця Ювентуса

Напередодні Реал погодився продати Кріштіану Роналду в туринський Ювентус. Роналду опублікував прощальний лист для всіх співробітників та вболівальників мадридського Реала, але при цьому не перервав свою відпустку.
Хорватські пожежні вразили швидкістю, зірвавшись з перегляду пенальті

У Мережі з'явилося відео з камери спостереження однієї з пожежних частин Загреба, яке вражає оперативністю і швидкістю пожежних.
Федерер уперше програв на Вімблдоні з 2016 року

Друга ракетка світу швейцарець Роджер Федерер у чвертьфіналі Вімблдону програв представнику ПАР Кевіну Андерсону (АТР:8) - 6:2, 7:5, 5:7, 4:6, 11:13.
Костюк оголосила про наступний турнір

Юна українська тенісистка Марта Костюк розповіла, на яких змаганнях з'явиться наступного разу.
Гассієв вважає, що може перемогти Усика за очками

Мурат Гассієв прокоментував майбутній бій проти Олександра Усика, заявивши, що може перемогти його не тільки нокаутом, але й за очками.
У ногу з часом: Роналдіньйо створив свою криптовалюту

Легендарний футболіст Роналдіньйо вирішив не відставати від світових тенденцій і вклав гроші у створення власної криптовалюти.
Коноплянка відіграв тайм за Шальке в контрольному матчі

Українець Євген Коноплянка не зміг відзначитися забитим голом у товариському матчі гельзенкірхенського Шальке проти китайського Хебей Чайна Форчун.
Куртуа: Франція - антифутбольна команда, мені краще програти Бразилії

Тібо Куртуа прокоментував півфінальний матч ЧС-2018 Франція - Бельгія.
Усик - Гассієв: Алі Башир назвав свого фаворита

Колишній тренер Олександра Усика прокоментував майбутній бій українця проти Мурата Гассієва.
Рома відреагувала на трансфер Роналду фотографіями Мессі

У Римі показали, хто є кращим гравцем у світі.
Джошуа - Вайлдер: британець підпише контракт на бій

Едді Хірн заявив про готовність підписати угоду на бій з Деонтеєм Вайлдером.
Спортдиректор Вест Хема: Ярмоленко - той гравець, якого ми шукали

Маріо Хусільос привітав Андрія Ярмоленка в клубі.
Ярмоленко: Я радий переходу у Вест Хем

Український футболіст Андрій Ярмоленко дав перше інтерв'ю після переходу у Вест Хем.
Ярмоленко офіційно став гравцем Вест Хема

Андрій Ярмоленко продовжить кар'єру в англійській Прем'єр-лізі.
Роналду став гравцем Ювентуса

Сума трансферу склала 100 млн євро. Ювентус буде виплачувати ці гроші Реалу протягом двох років.
ЧС-2018: Хорватія - Англія 2:1. Онлайн

СюжетЧС-2018: Хорватія - Англія 2:1. Онлайн

Збірні Англії та Хорватії розіграють путівку у фінал Чемпіонату світу з футболу. Онлайн-трансляція матчу в середу, 11 липня, на Корреспондент.net.