14 БЕРЕЗНЯ 2018
Барселона впевнено обіграла Челсі і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Дубль Ліонеля Мессі та гол Усмана Дембеле принесли Барселоні путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Звіт про матч читайте на нашому сайті трохи пізніше.
Бешикташ - Баварія 1:3 відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Мюнхенська Баварія в повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграла Бешикташ і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу.
Баварія повторно обіграла Бешикташ

Мюнхенська Баварія вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Фактично це було зрозуміло після першого матчу з Бешикташем, виграного мюнхенським клубом з рахунком 5:0.
Тренер Головащенка: Обіцяю, що в 5-6 раунді ми подолаємо Лерену

Тренер українського важкоатлета Романа Головащенка Шаміль Керімов пообіцяв дострокову перемогу свого підопічного в майбутньому титульному бою проти чемпіона світу за версією IBO південноафриканця Кевіна Лерени.
Головащенко про поєдинок проти Лерени: До шостого раунду стоятиме крапка

Український боксер проведе бій проти південноафриканця Кевіна Лерени за титул IBO в першій важкій вазі.
Мінспорту заборонило українським спортсменам виступати в Росії

Міністерство заборонило планувати і проводити навчально-тренувальні збори на території Росії і участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, що проводяться на території РФ.
Форвард Шахтаря потрапив у скандал після матчу ЛЧ

Нападаючий донецької команди Факундо Феррейра грубо штовхнув хлопчика, котрий подавав м'ячі, в результаті чого той перелетів через рекламні щити і впав.
Головащенко отримає шанс взяти реванш за Кучера і стати чемпіоном світу

Український важкоатлет проведе титульний поєдинок.
Ембіїд завдав травму Сабонісу, впавши йому на ногу

Досить неприємний епізод стався в кінцівці матчу регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації Філадельфія - Індіана.
Вестбрук оформив 100-й тріпл-дабл у кар єрі

Вестбрук оформив 100-й тріпл-дабл у кар'єрі

Захисник Оклахома-Сіті Тандер Расселл Вестбрук продовжує встановлювати особисті рекорди.
Бутко: Шанси були, ось тільки не вийшло реалізувати

Захисник Шахтаря поділився думкою про підсумок матчу-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ проти Роми.
Ефектний данк Убре - момент дня в НБА

Пропонуємо вашій увазі добірку найефектніших епізодів ігрового дня в Національній баскетбольній асоціації за вівторок, 13-те березня.
Костюк пробилася у чвертьфінал турніру в Шеньчжені

Марта Костюк здобула непросту перемогу в другому раунді. У наступному раунді турніру вона зіграє з 24-річною Луксікою Кумкхум з Таїланду.
П’ятов: У Роми один удар між ніг пройшов, а так особливо нічого й згадати

Воротар донецького Шахтаря Андрій П’ятов прокоментував поразку своєї команди в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми.
Феррейра: Хотів перепросити болбоя, але він пішов додому

Нападаючий донецького Шахтаря Факундо Феррейра шкодує про інцидент з болбоєм, що трапився під час матчу Ліги чемпіонів проти Роми.
Степаненко: Наприкінці матчу було два моменти, коли ми могли зрівняти

Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко поділився думкою про матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Роми.
НБА: Сан-Антоніо розгромив Орландо, Чикаго програв Кліпперс

Пропонуємо до вашої уваги результати усіх регулярних матчів Національної баскетбольної асоціації за вівторок, 13-те березня 2018 року.
Тренер Роми про перемогу над Шахтарем: У мене аж мурашки по шкірі бігають

Головний тренер Роми Еусебіо Ді Франческо назвав неймовірним результат матчу із Шахтарем, що закінчився поразкою української команди.