1-31 БЕРЕЗНЯ 2018
Джокович перервав співпрацю з Агассі, не пропрацювавши разом й року

Екс-перша ракетка світу серб Новак Джокович залишився без тренера, оскільки між ними виникали розбіжності з питань методики тренувань.
Остапенко розповіла, за рахунок чого зуміла обіграти Світоліну

Латвійська тенісистка Олена Остапенко прокоментувала свою перемогу над першою ракеткою України Еліною Світоліною під час турніру.
Світоліна: Долю матчу з Остапенко вирішили дрібниці

Українська тенісистка Еліна Світоліна проаналізувала причини невдачі, яка спіткала її під час проведення матчу із Оленою Остапенко.
Світоліна поступилася Остапенко в чвертьфіналі турніру в Майамі

Еліна Світоліна у двох сетах поступилася Олені Остапенко. Українка значно вкладалася в свої удари, проте латвійка була точнішою.
Австрійський тенісист програв, вибивши м яч за корт на матчболі суперника

Австрійський тенісист програв, вибивши м'яч за корт на матчболі суперника

Себастьян Офнер у нервовому збудженні вибив м'яч далеко за межі корту - і тут же вилетів з турніру. Пройнятість результатом матчу не дала тенісисту впоратись з емоціями.
Остапенко: Знаю, як грає Світоліна

Латвійська тенісистка Олена Остапенко заявила, що наближається до своєї оптимальної форми, а також про те, втрачати їй нічого.
Світоліна: Вдалося показати хороший рівень

Українка знала, що матч з австралійською тенісисткою був не з простих. Однак, матч для неї закінчився перемогою в двох сетах на турнірі Miami Open.
Світоліна у двох сетах обіграла Барті в Майамі

Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Майамі, вигравши у австралійки. Далі вона зустріненться з переможницею пари Квітова - Остапенко.
Світоліна здобула вольову перемогу в третьому колі турніру в Майамі

Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла представницю Австралії Дар'ю Гаврилову в трьох сетах в третьому колі турніру в Майамі.
Світоліна, Цуренко і Бондаренко дізналися про суперниць на турнірі в Маямі

Українські тенісистки виступлять в основній сітці турніру Premier Mandatory у США.
Марта Костюк не зуміла вийти до другого фіналу поспіль

У півфіналі турніру в Шеньчжені українка програла росіянці. Завдяки набраним очкам Марта Костюк повинна стати п'ятою ракеткою України.
Молчанов вийшов у парний фінал турніру в Шеньчжені

Український тенісист Денис Молчанов і словак Ігор Зеленай можуть виграти другий турнір поспіль.
Костюк обіграла другу сіяну і вийшла у півфінал турніру в Шеньчжені

Українська тенісистка у важкому матчі перемогла Луксіку Кумхум. За вихід у фінал Костюк буде боротися з росіянкою Анною Калинською.
Джонсон дивом уникнув поразки в битві зі Стаховським на турнірі в Ірвінгу

Український тенісист втратив перемогу на старті турніру. Один м'яч відділяв спортсмена від перемоги, але помилка на подачі коштувала йому сету.
Костюк пробилася у чвертьфінал турніру в Шеньчжені

Марта Костюк здобула непросту перемогу в другому раунді. У наступному раунді турніру вона зіграє з 24-річною Луксікою Кумкхум з Таїланду.
Світоліна програла Суарес-Наварро на турнірі в Індіан-Уеллсі

Українська тенісистка не змогла вийти до четвертого кола престижних змагань у США. Еліна Світоліна поступилася 27-му номеру рейтингу WTA.
Українка Завацька виграла свій четвертий титул в кар єрі

Українка Завацька виграла свій четвертий титул в кар'єрі

Українська тенісистка здобула перемогу у фіналі 15-тисячника в Ам'єні. Катаріна Завацька перервала свою серію з чотирьох поразок поспіль.
Марта Костюк зіграє у фіналі турніру в Чжухаї

Українська тенісистка Марта Костюк пробилася у свій другий фінал турнірів серії ITF Womens Circuit у цьому сезоні. У півфіналі киянка у двох сетах обіграла словачку Анну-Кароліну Шмідлову 6:2, 6:4.
Цуренко не зуміла пройти стартовий раунд в Індіан-Уеллсі

Друга ракетка України поступилася іспанці Арруабаррені-Весино у трьох сетах на турнірі, який проходить на твердому покритті кортів.
Світоліна і Цуренко представили свій календар турнірів на весну

Перша і друга ракетки України опублікували графік виступів на наступні кілька місяців. Цуренко планує зіграти на турнірах WTA, а Світоліна має намір на місяць взяти перерву.