Динамо програло Порту на виїзді з рахунком 2:3

BBC Україна,  25 жовтня 2012, 07:35
0
5
Наступного разу Динамо зустрінеться з Порту в Києві 6 листопада

Київський футбольний клуб Динамо програв з рахунком 2:3 португальському Порту на виїзді у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Тепер у Порту після трьох турів 9 очок, у французького Парі Сен-Жермен - 6 очок, у київського Динамо - 3, а Динамо Загреб не набрав поки що жодного пункту.

Після матчу виконувач обов'язків головного тренера киян Олексій Михайличенко сказав, що гра вийшла "цікавою і змістовною", а причиною програшу назвав помилки окремих гравців.

"Не роблячи глибокого аналізу наших дій, саме індивідуальні помилки призвели до того, що ми не можемо говорити про позитивний результат", - цитує тренера сайт Динамо.

"Наше турнірне становище ускладнилося, але попереду дві домашні гри з головними фаворитами за вихід з групи", - сказав наставник киян.

6 і 21 листопада Динамо зіграє в Києві відповідно з Порту та ПСЖ.

За словами Михайличенка, у середу Динамо не дозволило зіграти Порту в притаманний йому гострий атакуючий футбол. "За всю гру у суперника було чотири удари по воротах - це майже 100% реалізація", - сказав він.

Головний тренер Порту Вітор Перейра відзначив, що гра його команди проти Динамо була "відмінної якості".

"Після першого пропущеного м'яча мої підопічні трохи засмутилися, але потім зібралися і правильно зреагували на зміну ситуації. Забили в підсумку у другому таймі третій м'яч і отримали свої три очки", - сказав він.

"Динамо дуже швидка і небезпечна команда. Наша реакція на суперника повинна була бути відповідною. Ми пішли вперед і реалізували свої моменти", - додав тренер.

За його словами, семеро гравців команди "працювали до зносу", а захисники зіграли слабо.

Хід гри

Перший гол забив Порту - на 15-й хвилині Сильвестер Варела поцілив у дальній верхній кут воріт.

Через п'ять хвилин Динамо зрівняло рахунок: Олег Гусєв вдало прийняв кутовий Мігеля Велозу.

На 36-й хвилині господарі знову вийшли вперед - Джеймс Родрігес віддав пас у штрафну на Джексона Мартінеса, який виграв боротьбу у Євгена Хачеріді і зумів пробити Олександра Шовковського.

На 72-й хвилині дальній пас у штрафну від Андрія Ярмоленка прийняв Браун Ідейє, який забив м'яч у ворота Порту.

Однак через шість хвилин Лучо Гонсалес прорвався по правому флангу, прострілив у центр штрафного на Джексона Мартінеса, який без перешкод відправив м'яч у сітку воріт.

В іншому матчі групи А французький Парі Сен-Жермен обіграв у Загребі з рахунком 2:0 місцевий клуб Динамо.

Джерело: ВВС Україна