Для Підгрушної перемога у Чемпіонаті світу була несподіванкою

BBC Україна,  10 лютого 2013, 11:39
0
20
Олена Підгрушна випередила лідерку змагань із Норвегії

Українська біатлоністка Олена Підгрушна виграла золоту медаль у спринтерській гонці на 7,5 кілометрів на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходить у чеському місті Нове Место.

Вперше після 11-ти років представниця України здобула найвищу нагороду на змаганнях такого рівня.

Іще одну нагороду – бронзову медаль - здобула Віта Семеренко.

Олена Підгрушна виграла у лідерки сезону, норвезької спортсменки Тури Бергер, яка стала срібним призером змагань.

"Це несподіваний результат для мене і для тренерів, мабуть теж. Звісно, я мріяла про золото на Чемпіонаті світу, але не думала, що це станеться сьогодні і з такими сильними суперниками. Це дуже приємний сюрприз. Ключів до перемоги було кілька, а суперники були дуже сильні, багато з них претендували на перемогу", - сказала Олена Підгрушна, яку цитує сайт Федерації біатлону України.

Олені 25 років, вона живе у Тернополі, закінчила Тернопільський національний педагогічний інститут.

У загальному рейтингу Кубка світу Олена Підгрушна після перемоги посідає 5-ту позицію. Перше місце утримує представниця Норвегії, за нею йдуть спортсменки із Білорусі, Німеччини та Фінляндії.

На початку січня український квартет у складі Юлії Джими, Валентини Семеренко, Олени Підгрушної та Віти Семеренко здобув перемогу в естафетній гонці 4х6 км на етапі Кубка світу з біатлону.

Щодо чоловіків, то вони лишаються поза двадцяткою найсильніших. Найкращий результат у спринті продемонстрував Олег Бережний, який посів 25 місце.

Джерело: ВВС Україна