Українські шаблістки виграли золото на Чемпіонаті світу

BBC Україна,  13 серпня 2013, 08:11
0
12
Україна - шаблістки - перемога
Переможну крапку поставила лідер збірної Харлан, яка стала триразовою чемпіонкою світу

В останній день Чемпіонату світу із фехтування в Будапешті українська жіноча збірна виграла золоту медаль, перемігши російську команду.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, у складі команди виступали Ольга Харлан, Галина Пундик, Аліна Комащук і Олена Вороніна.

У фіналі українки перемогли чинних чемпіонок - росіянок – 45:44. Переможну крапку поставила лідер збірної Харлан, яка стала триразовою чемпіонкою світу.

"Мені сумно, тому що у Катерини Дяченко (російська шаблістка - Ред.) була зламана нога, і вона в такому стані боролася у фіналі. Сподіваюся, вона скоро одужає, але також думаю, що перемогла б її, навіть якби вона була здорова, оскільки це відбулося в одиночному фіналі", - сказала Харлан, яка у п'ятницю отримала золото в особистому заліку.

"Для мене ще приємніше повертатися додому з двома золотими медалями", - цитує спортсменку сайт змагань.

Жіноча збірна України стала двократним чемпіоном світу. Українки були першими у 2009 році в Анталії.

На шляху до найвищих нагород українки перемогли по черзі збірні Казахстану (45:20), Китаю (45:31) та Італії (45:34).

У матчі за бронзу збірна США подолала суперниць з Італії - 45:30.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, завоювавши чотири медалі – дві золоті, одну срібну і одну бронзову.

Перемогла команда Росії (3-5-3), другими стали італійці (3-0-3), четвертими – естонці (2-0-0).

Лідери за загальною кількістю нагород: Росія (11), Італія (6) і Україна (4).

Окрім золота Харлан, в особистій першості і в команді срібло виграла команда шпажистів - Богдан Нікишин, Дмитро Карюченко, Віталій Медведєв і Анатолій Герей, а бронза - в активі рапіриста Ростислава Герцика.

Джерело: ВВС Україна