23
Алан Дзагоєв вразив Чеха двічі

У п'ятницю, 8 червня, у першому турі групи А Росія розгромила Чехію.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Для збірної Росії перший матч на Євро почався просто ідеально. Виконував соло Андрій Аршавін. Спочатку він відправив по флангу п’яткою Жиркова, але з прострілом того не зміг впоратися Кержаков. Олександр взагалі сьогодні бив переважно  в молоко. Через хвилину вже з ударом самого Аршавіна впоралася штанга, але на добиванні найспритнішим виявився Алан Дзагоєв. 1:0

Далі – більше. Аршавін через 10 хвилин видає просто шедевральний пас у штрафний, захисники не дотягуються до м’яча, а Роман Широков вибігає і вражає ворота Чеха. 2:0 Не раз ще після цього Кержаков мав хороший момент, але занапастив його.

Другий тайм почався з чергового неточного удару гравця Зеніту і голу Чехії. Це Анюков помилився при створенні офсайду, Піларж вибіг на побачення з кіпером, переграв Малафєєва, який не зважився збивати його і покотив м’яч у ворота повз захисника. 2:1

Але якось розвинути свій успіх чехи не змогли – а росіяни і не захотіли дарувати супернику нову надію. Вирішальним став вихід на заміну Романа Павлюченка. Спочатку гравець Локомотива віддав красивий пас на Дзагоєва, а Алан просто шикарно розстріляв Чеха. 3:1.

А потім і сам Павлюченко довго хитав Губника, а потім ударом метрів з 14-ти просто прошив руки одного з найкращих воротарів світу. 4:1

Такий чудовий старт був здобутий красивою і потужною грою, ну а Чехії тільки й залишається, що готується до матчу з Грецією.

Росія – Чехія – 4:1

Гол: Алан Дзагоєв (15 ВІДЕО, 80); Роман Широков (24); Роман Павлюченко (83) – Вацлав Піларж (52)

Місце: Польща, Вроцлав, стадіон Мейскі

Дата: 08.06.2012

Головний арбітр: Говард Уебб (Великобританія)

Початок трансляції матчу Росія – Чехія о 21:45 за київським часом.

Росія: Малафєєв – Анюков, Ігнашевич, Березуцький, Жирков – Денисов, Зирянов, Широков, Дзагоєв (Кокорін, 85) – Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 74)

Головний тренер: Дік Адвокат

Чехія: Чех – Габреселассіе, Сівок, Кадлєц, Губник – Плашил, Їрачек (Петржела, 76), Піларж, Росицькі, Резек (Хюбшман, 46) – Барош (Лафата, 86)

Головний тренер: Міхал Білек