Тренер збірної Німеччини: Суперник скористався нашими помилками

29 червня 2012, 00:30
0
12
Мрії Лева знову розвіялися в кроці від фіналу

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев прокоментував поразку своєї команди в півфінальному матчі Євро-2012 проти збірної.

Про голи: В першому голі ми помилилися структурно, дозволили Кассано зробити навіс, а Балотеллі пробити. У другому голі Маріо залишився один з Ламом. Філіп спочатку зробив крок вперед, потім став наздоганяти форварда, але було вже пізно. Балотеллі дуже швидкий. Думаю, Подольські міг бути ближче до Ламу в тому епізоді.

Про матч: До рахунку 0:1 ми добре грали, але потім втратили нитку гри. У перерві я, звичайно, повинен був щось змінити. Після перерви наша команда показала характер. Хочу похвалити своїх гравців за те, що вони зробили у другому таймі.

Про дивний стартовий склад команди: Заднім числом легко щось говорити. Маріо Гомес забив три голи, був хороший на тренуваннях, він був мотивований. Кроос вийшов, тому що нам потрібен був ще один гравець, щоб опікати Пірло.

Про суперника: Ми знали, як грає Італія. Пранделлі змінив стиль команди. У Італії два відмінних форварди плюс плеймейкер Пірло. Я очікував такої гри від Італії, знав, що буде важко відігратися, якщо вона вийде вперед. Суперник сьогодні скористався нашими помилками. Варто тільки на секунду розслабитися - і це може вирішити результат матчу.

Про емоційний стан: Розчарування від цієї поразки таке ж, як в 2006-му.

Про виконану роботу: У нас були два відмінні роки, команда прогресувала. Сьогодні ми програли неймовірній сильній Італії. У нас дуже молода команда. І хоча зараз ми всі засмучені, але турнір ми провели добре, дійшли до півфіналу, виграючи у всіх матчах. І це при тому, що наша команда дуже молода.

Про перспективи: Потрібен досвід - не можна стати чемпіоном, тільки розмовляючи про це. Іспанії теж довелося почекати свого часу. У збірної Німеччини є майбутнє.

Скоро у команди буде нова мета. В цілому Євро пройшов добре для нас: ми виграли чотири матчі, програли один. Не можна ставити під сумнів все, що ми зробили за два роки тільки через одну поразку.

Про фінал Євро: Не знаю, хто буде фаворитом у фіналі. Італія вже вела у рахунку в матчі на груповому етапі і могла тоді перемогти. Але й Іспанія сильна так само, як в 2010-му. У обох команд хороші шанси.

За матеріалами: Sports.ru

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі