Олімпіада в Лондоні

Українка насилу пробилася у фінал Олімпіади зі стрибків у воду

У четвер, 9 серпня, на Олімпіаді в Лондоні відбулися півфінальні змагання зі стрибків воду з десятиметрової платформи серед жінок.
Ефект Огого. Боксерська влада підтвердила перемогу українця Гвоздика

Після скандалу з вкраденою перемогою Євгена Хитрова боксерська влада на Олімпіаді виносять виключно вигідні українцям рішення.
Війна за золото. Легендарний угорський дует програв у фіналі Олімпіади німкеням

У четвер, 9 серпня, на Олімпіаді в Лондоні відбувся фінальний заїзд серед жіночих байдарок-двійок на дистанції 500 м.
Українська веслувальниця на байдарці здобула олімпійське срібло

Українська байдарочниця Інна Осипенко-Радомська завоювала першу для України срібну медаль на Олімпійських іграх в Лондоні - в одиночних змаганнях з веслування на байдарках та каное на 500 метрів.
Є медаль. Осипенко-Радомська виграє срібло Олімпіади

У четвер, 9 серпня, на штучному озері Дорні-Лейк в Ітонському коледжі відбувся фінал у веслуванні на байдарках у жінок на дистанції 500 м.
Австралійська чоловіча четвірка виграла золото Олімпіади у веслуванні на байдарках

У четвер, 9 серпня, на Олімпіаді в Лондоні відбувся фінальний заїзд серед чоловічих байдарок-четвірок.
Українець вийшов у чвертьфінал олімпійського турніру з тхеквондо

У четвер, 9 серпня, на Олімпіаді в Лондоні в боротьбу за олімпійські нагороди вступили тхеквондисти у ваговій категорії до 68 кг.
Перше золото 12-го дня Олімпіади дісталося Німеччині

У четвер, 9 серпня, на воді Дорні-Лейк був розіграний перший медальний комплект дванадцятого дня Олімпіади-2012.
Олімпійське десятиборство. Українець Касьянов блискуче почав другий день змагань

Олімпійські змагання десятиборців, де виступає українець Олексій Касьянов, виходять на фінішну пряму - розпочався другий день турніру.

Олімпійський баскетбол. Визначилися всі півфіналісти

У середу, 8 серпня, на Олімпіаді визначилися всі півфіналісти чоловічого баскетбольного турніру.

Сьогодні на Олімпіаді в Лондоні розіграють 23 комплекти медалей

У четвер, 9 серпня, на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні будуть розіграні 23 комплекти медалей.

Час півфіналів. П'ятеро українських боксерів забезпечили собі медалі Олімпіади-2012

Денис Беринчик (64 кг) та Олександр Гвоздик (81 кг) вийшли у півфінали Олімпійських ігор в Лондоні.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 8 серпня

У середу, 8 серпня, на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні були розіграні 16 комплектів медалей. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всіх переможців та рекорди дня.

Українець Олексій Касьянов вийшов на четверте місце у десятиборстві

Український десятиборець Олексій Касьянов після п'яти дисциплін піднявся з п'ятого на четверте місце у змаганнях на ХХХ літній Олімпіаді-2012 у Лондоні.
Американка Брітні Різ виграла золото Олімпіади-2012 в стрибках у довжину

Американська спортсменка Брітні Ріс стала володаркою срібної медалі у стрибках у довжину на Олімпіаді-2012 у Лондоні.

Американський бар'єрист Аріс Мерріт виграв золото Олімпіади

Американець Аріс Меррітт завоював золоту медаль Олімпіади-2012 в Лондоні в бігу на 110 метрів з бар'єрами.

Стрибки у воду. Українка Юлія Прокопчук виходить у півфінал

Сьогодні на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні відбулися кваліфікаційні змагання зі стрибків у воду з 10-метрової платформи серед жінок.
Довгоочікуване золото. Американка виграє біг на дистанції 200 метрів

Сьогодні, 8-го серпня, відбувся фінальний забіг на дистанції 200 метрів у жінок. Перемогу здобула американка Еллісон Фелікс.
Росіянка завоювала золото в бігу на 400 м з бар єрами

Росіянка завоювала золото в бігу на 400 м з бар'єрами

Сьогодні, 8-го серпня, російська легкоатлетка Наталія Антюх перемогла на Олімпійських іграх в забігу на 400 метрів з бар'єрами.
10 років без поразок. Японка стає триразовою Олімпійською чемпіонкою у вільній боротьбі

Сьогодні, 8-го серпня, лідер японської збірної з вільної боротьби Ічі Каорі виграла матч за золото лондонської Олімпіади в категорії до 63 кг.