Олімпіада в Лондоні

Таврія привітала свого вихованця з олімпійським золотом

Офіційний сайт СК Таврія Сімферополь опублікував привітання
Сенсація. Український борець Андрейцев битиметься за Олімпійське золото

Несподівано, але від того ще більш приємно завершився півфінал з вільної боротьби у ваговій категорії до 96 кг.
Олімпіада-2012: Італія бере бронзу у волейболі

Чоловіча збірна Італії з волейболу перемогою завершила виступи на Олімпіаді-2012, завоювавши бронзові медалі.
ВВС Україна: Гуд-бай, Лондоне, або чим запам яталася ХХХ Олімпіада

ВВС Україна: Гуд-бай, Лондоне, або чим запам'яталася ХХХ Олімпіада

У Лондоні грандіозною церемонією закриття завершились ХХХ літні Олімпійські Ігри, і тепер естафета перейшла до бразильського Ріо-де-Жанейро, який прийматиме наступну Олімпіаду через чотири роки.
Олімпіада-2012: Український борець вільного стилю вийшов у півфінал

На останньому дні лондонської Олімпіади-2012 проходять борцівські поєдинки
Усик: Неймовірно щасливий, що виконав прохання дочки привезти золото

Український боксер Олександр Усик поділився своїми враженнями від бою, після закінчення якого він став чемпіоном Олімпіади-2012 у ваговій категорії до 91 кг.
Олімпіада-2012: Український борець пройшов в 1/4 фіналу

На останньому дні лондонської Олімпіади-2012 проходять борцівські поєдинки.
Фотогалерея: Боксер від бога. Олександр Усик - Олімпійський чемпіон Лондона

У суботу, 11 серпня, український боксер Олександр Усик здійснив свою мрію, а також багатьох своїх уболівальників - став Олімпійським чемпіоном.
Олімпійський чемпіон Усик: Моя дочка попросила привезти їй золото

Український боксер Олександр Усик, який у суботу, 11 серпня, завоював золото Олімпіади в Лондоні, розповів про перемогу.
Фотогалерея: Золотий почин суботи. Юрій Чебан - Олімпійський чемпіон

Ранок суботи, 11 серпня, приніс до скарбнички Олімпійської збірної України чергову золоту медаль.
В останній день Олімпіади в Лондоні будуть розіграні 14 комплектів медалей

У неділю, 12 серпня, в останній день ХХХ літніх Олімпійських ігор будуть розіграні 14 комплектів медалей.

Олімпіада Online. Всі медалі та рекорди 11 серпня

У суботу, 11 серпня, на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні розігруються 32 комплекти медалей. СПОРТ bigmir)net пропонує вам дізнатися про всіх переможців дня.
Вища справедливість. Олександр Усик - Олімпійський чемпіон

Чемпіон світу українець Олександр Усик додав до своїх нагород головну - золото Олімпіади.
Лише срібло. Денис Беринчик програє Олімпійський фінал

Український боксер Денис Беринчик програв фінальний поєдинок за Олімпійське золото кубинцеві Сотолонго, задовольнившись сріблом.
Олімпійські боги. Ямайка виграє золото в естафеті з новим світовим рекордом

Ямайський спринтер Усейн Болт, перемігши в складі національної команди в естафеті 4х100 м на Іграх в Лондоні, став шестиразовим олімпійським чемпіоном.
Українець П ятниця виграє Олімпійське срібло в суботу

Українець П'ятниця виграє Олімпійське срібло в суботу

Український метальник спису Олександр П'ятниця сенсаційно виграв срібну медаль Олімпіади.
Чех Давид Свобода взяв золото Олімпіади-2012 в сучасному п ятиборстві

Чех Давид Свобода взяв золото Олімпіади-2012 в сучасному п'ятиборстві

У суботу, 11 серпня, на Олімпіаді-2012 в Лондоні відбулися чоловічі змагання в сучасному п'ятиборстві. Перемогу в них здобув чех Давид Свобода.
ВВС Україна: Золото й срібло у скарбничці України за передостанній день Олімпіади

Олімпійська збірна України здобула четверту золоту медаль завдяки перемозі Юрія Чебана у веслуванні на каное. Байдарочниця Інна Осипенко-Радомська виборола срібло в одиночному спринті на 200 метрів.

Олімпіада-2012. Мексика перемогла Бразилію у фіналі футбольного турніру

У суботу, 11 серпня, було зіграно фінальний матч Олімпійського турніру з футболу, у якому збірна Мексики переграла збірну Бразилії.