Олімпіада в Лондоні

Паралімпіада. Україна виграла чергове золото

Сьогодні, 3 вересня, збірна України на Паралімпіаді вже виграла одну золоту медаль. Її завоював Андрій Голівець в легкій атлетиці.
Нинішня Паралімпіада може стати найбільш відвідуваною за всю історію проведення

Паралімпійські ігри у Лондоні швидко набирають обертів, хоча інтерес до них після чотирьох днів змагань поступово згасає.
Чотири золота та одинадцять медалей. Всі українські герої четвертого дня Паралімпіади

Четвертий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.
Українці здобули ще дві перемоги на Паралімпіаді в плаванні

Сьогодні, 2 вересня, Україна здобула чотири медалі на Паралімпіаді в Лондоні в чоловічому плаванні, причому дві з них виявилися вищої проби.
Україна завоювала ще дві золоті медалі Паралімпіади

Сьогодні, 2 вересня, збірна України може похвалитися ще двома золотими медалями Паралімпіади.
Всі українські герої третього дня Паралімпіади

Третій день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.
Паралімпіада. Україна завоювала ще дві медалі в плаванні

Сьогодні, 1 вересня, збірна України на Паралімпіаді в Лондоні завоювала ще дві медалі в плаванні.
Українка Інна Стрижак завойовує другу медаль Паралімпіади

Сьогодні, 1 серпня, українська спортсменка Інна Стрижак здобула свою другу медаль на лондонській Паралімпіаді.
Паралімпіада. Україна здобуває ще два золота

Сьогодні, 1 вересня, на Паралімпіаді в Лондоні збірна України завоювала ще два золота.
Український стрілець добув золото Паралімпіади-2012

Український стрілець Василь Ковальчук здобув сьоме золото Паралімпіади-2012 у Лондоні.
Скандал і рекорд. Всі українські герої другого дня Паралімпіади

Другий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби й одне велике розчарування.
Паралімпіада. Україна завойовує ще два золота в плаванні

Сьогодні, 31 серпня, два останні запливи на паралімпійських іграх у Лондоні принесли Україні ще дві золоті медалі.
В українки судді відібрали золоту медаль Паралімпіади

Організатори Паралімпійських змагань після нагородження спортсменок, перерахували результати в змаганнях з метання диска, і, вибачившись, поміняли Марії Помазан золоту медаль на срібну
Двічі срібний. Українець знову бере срібло

Сьогодні, 31 серпня, український плавець Євген Богодайко завоював срібну паралімпійську медаль у плаванні на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Паралімпіада. Україна бере відразу два золота у дзюдо

Сьогодні, 31 серпня, Україна на Паралімпіаді у Лондоні в чоловічому дзюдо завоювала відразу дві золоті медалі.

Мініатюрна українка завоювала бронзу Паралімпіади

Українка Лідія Соловйова завоювала бронзову медаль по пауерліфтингу у ваговій категорії до 44 кг. Золото в цій дисципліні дісталося нігерійці Іворі Нвокоріє, а срібло завоювала Сігдем Деде з Туреччини.
Паралімпіада. Українка завоювала срібло у легкій атлетиці

Сьогодні, 31 серпня, українка Ганна Стрижак стала другою в стрибках у довжину.
Україна завоювала третю золоту медаль Паралімпіади

Сьогодні, 31 вересня, українська метальниця ядра Марія Помазан здобула золоту медаль лондонської Паралімпіади.
Паралімпіада. Всі українські герої першого дня

Перший день Паралімпіади подарував нашим спортсменам медалі всіх видів проби.
Паралімпіада. Україна здобуває ще одну бронзу в плаванні

Сьогодні, 30 серпня, в останньому змаганні першого дня, наш плавець Дмитро Виноградець приплив третім у фінальному запливі на 50 метрів брасом.