Олімпіада в Лондоні

Чотири золота і дев'ять медалей. Всі українські герої сьомого дня Паралімпіади

Сьомий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

Паралімпіада. Україна бере дві медалі у штовханні ядра

Сьогодні, 5 вересня, змагання в штовханні ядра серед жінок закінчилися для нашої збірної одразу двома медалями.

Паралімпіада. Україна виграла ще три медалі в плаванні

Сьогодні, 5 вересня, збірна України завоювала ще три медалі на Паралімпіаді в Лондоні .

Паралімпіада. Україна додає ще два золота в плаванні

Сьогодні, 5 вересня, у вечірній програмі плавання Україна виграла ще дві золоті медалі.
Екс-пілот Формули-1 Алекс Дзанарді виграв золото Паралімпіади-2012

Колишній пілот Формули-1 і двократний чемпіон американської серії CART італієць Алессандро Дзанарді виграв золоту медаль Паралімпіади-2012 у велоспорті.
Футбольна збірна України вийшла у півфінал Паралімпіади-2012

Паралімпійська збірна України по футболу (7х7) вийшла з першого місця у групі в півфінал Паралімпіади-2012, що проходить у Лондоні.
Паралімпіада. Українці беруть два золота

Українські спортсмени продовжують поповнювати скарбничку збірної золотими нагородами. Роман Павлик став найкращим зі стрибків у довжину, а Єгор Дементьєв був найшвидшим на велосипеді.
Три золота та вісім медалей. Всі українські герої шостого дня Паралімпіади

Шостий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.
Паралімпіада. Україна виграла ще дві медалі в легкій атлетиці

4 вересня збірна України в вечірній програмі завоювала ще дві медалі в легкій атлетиці.
Паралімпіада. Україна завоювала ще дві медалі в плаванні

Сьогодні, 4 вересня, Україна на лондонській Паралімпіаді в додачу до двох золотих додала ще дві медалі іншої проби.
Україна виграла одразу два золота Паралімпіади в плаванні

Сьогодні, 4 вересня, збірна України виграла відразу дві золоті медалі в плаванні.

Паралімпіада. Україна завоювала ще одне золото

Сьогодні, 4 вересня, на Паралімпіаді в Лондоні українець Руслан Катишев завоював золоту медаль серед чоловіків у стрибках у довжину.
Паралімпіада. Українку двічі позбавили золотої медалі

Українська легкоатлетка Марія Помазан таки залишилася без золотої медалі в метанні диска на лондонській Паралімпіаді.
Два золота і дев ять медалей. Всі українські герої п ятого дня Паралімпіади

Два золота і дев'ять медалей. Всі українські герої п'ятого дня Паралімпіади

П'ятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей усіх видів проби.

Сьогодні, 3 вересня, на додачу до золотої медалі Максима Веракса збірна України може похвалитися ще трьома медалями в плаванні.
Максим Веракса приносить Україні п’ятнадцяте золото на Паралімпіаді

Сьогодні, 3 вересня, український плавець Максим Веракса виграв золоту медаль на лондонській Паралімпіаді.
Паралімпіада. Україна завоювала ще чотири медалі

Сьогодні, 3 вересня, на Паралімпіаді збірна України здобула чотири медалі з настільного тенісу.
ВВС Україна: Перипетії з медаллю. У Помазан вдруге забрали золото

Українська легкоатлетка Марія Помазан у неділю стала дворазовою паралімпійською чемпіонкою Лондона-2012. Але подвійна перемога виявилася короткотерміновою, бо одну з двох золотих медалей у спорстменки забрали - вдруге.
Переможений паралімпійський чемпіон Пісторіус звинуватив суперника в нечесній грі

Чотириразовий паралімпійський чемпіон Оскар Пісторіус сенсаційно програв фінал бігу на 200 метрів на Паралімпіаді в Лондоні 20-річному бразильцеві Алану Олівейрі і поскаржився на те, що протези його суперника "занадто довгі".
Паралімпіада. Збірна України з футболу розгромила британців

Сьогодні, 3 вересня, збірна України з футболу на Паралімпіаді обіграла збірну Великобританії з рахунком 7:1.