Два золота і дев'ять медалей. Всі українські герої п'ятого дня Паралімпіади

0
20
Два золота і дев ять медалей. Всі українські герої п ятого дня Паралімпіади
Андрій Голівець виграв золото

П'ятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей усіх видів проби.

За підсумками п'ятого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 2 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 15 золотих, 12 срібних і 15 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

Українець Андрій Голівець виграв фінальне змагання зі штовхання ядра. У найкращому своєму результаті він встановив рекорд України, штовхнувши ядро на 16,25 метрів. У цьому ж змаганні українець Василь Лещинський посів четверте місце.

У фінальному запливі на дистанції 200 метрів комплексом Максим Веракса не тільки показав найкращий результат у запливі, але й встановив паралімпійський рекорд. Росіянин Олександр Неволін-Свєтов, що зайняв друге місце, відстав аж на 2 секунди.

СРІБЛО

Срібну медаль для України в настільному тенісі завоювала Антоніна Ходзинська, яка у фіналі поступилася росіянці Раїсі Чебаник із загальним рахунком 0:3.

Відразу два срібла принесло Україні сьогодні плавання. У жіночому запливі на дистанції 100 метрів брасом українка Яна Бережна не змогла скласти конкуренцію суперниці, пропливши дистанцію з світовим рекордом. Але Яна виявилася швидшою за всіх інших, так що срібна медаль стала гідною нагородою нашій спортсменці.

Ще одна наша плавчиня, Ольга Свідерська, була другою на дистанції 100 метрів вільним стилем. І тут не обійшлося без світового рекорду у виконанні конкурентів.

Ще одне срібло приніс нашій збірній легкоатлет Олексій Пашков. У своїй найкращій спробі він встановив персональний рекорд, але все ж поступився німцеві першістю.

БРОНЗА

У чоловічому запливі на дистанції 100 метрів брасом українець Олександр Мащенко показав третій результат і виборов бронзову медаль. У цьому ж запливі інший наш спортсмен Віктор Смирнов посів четверте місце.

Ще дві бронзові нагороди приніс нашій збірній жіночий настільний теніс. Юлія Клименко в боротьбі за бронзу здолала німкеню Стефанію Гребе з рахунком 3:1.

Останніми в настільному тенісі зустрічалися наша Вікторія Сафонова та представниця Туреччини Кубра Оцсой. У матчі за бронзу перемогла Сафонова з рахунком 3:1.