Рупольдинг: Тура Бергер перемогла в спринті

15 січня 2011, 17:45
0
15
Тура Бергер повторила вчорашнє досягнення брата

Норвезька біатлоністка Тура Бергер здобула перемогу у спринтерській гонці на 7,5 км в рамках п'ятого етапу Кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

Норвежка чисто пройшла два вогневі рубежі і обійшла на фініші німкеню Андреа Хенкель, вигравши у неї лише 1,1 секунди. Третє місце посіла співвітчизниця Хенкель Магдалена Нойнер, яка допустила один промах на другому вогневому рубежі.

Українські біатлоністки в суперечку за місце в десятці не втрутилися. Краща з них - Олена Підгрушна - зайняла 19-е місце. Валентина Семеренко, яка бігла досить швидко, три рази промахнулася і відкотилася до третьої десятки.