Індорхокей: Українки – бронзові призерки ЧС

13 лютого 2011, 17:55
0
16

У неділю, 13 лютого в Познані (Польща) завершився Чемпіонат Світу з індорхокею: у матчі за 3-тє місце жіночого турніру збірна України переграла суперниць з Білорусі - 4:2.

У півфіналі українки дали бій, але поступилися німкам - 2:6, а білоруски беззастережно поступилися голландкам - 0:7.

Гра за "бронзу" вийшла непростою - на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь наших північних сусідів.

Рахунок у матчі відкрили українки - на 3-й хвилині матчу проявила себе Марина Хілько. Але на 11-й хвилині білоруски відновили status quo, а на останній - 20-тій - хвилині першого тайму вийшли вперед.

Після перерви, на 23-й хвилині Богдана Садова зрівняла рахунок у матчі, а на 32-й хвилині вперед нашу збірну вивела Яна Ворушило. Вона ж на останній 40-й хвилині встановила остаточний рахунок матчу за світову "бронзу".

У матчі ж за золото збірна Німеччини перехопила світову індорхокейну корону в збірної Нідерландів - 4:2.

У чоловічому турнірі перемога дісталася  німцям, "срібло" -  полякам, а "бронза" - австрійцям.