30 червня 2012, 21:35
0
15
Тріо щасливих українок після забігу на 200 м

У п'ятницю, 29 червня, у Гельсінкі минув четвертий день Чемпіонату Європи з легкої атлетики, який приніс Україні ще одне золото і два срібла.

У фіналі жіночої двохсотметрівці золото завоювала Марія Ремінь (23.05), срібло – Христина Стуй (23.17), а бронзу взяла француженка Міріам Сумар (23.21), позбавивши медалі ще одну українку Вікор П’ятаченко (23.25).

У секторі для потрійного стрибка срібло взяв Шериф Ель-Шериф. Син українки і суданця "полетів" на 17 м 28 см, поступившись лише італійцю Фабріціо Донато (17,63 см) і перегравши білоруса Олексія Цапіка (16,97 см).

У забігу на 3000 м з перешкодами срібло завоювала Світлана Шмідт. 22-річна спортсменка подолала дистанцію за 9:33.03, відставши від туркені Гюльчан Мінгір (9:32.96) і випередивши німкеню Антьє Мелднер-Шмідт (9:36.37).

Після чотирьох днів у активі збірної України 3 золота, 5 срібних медалей та 3 бронзи.

У третій день змагань представники України завоювали два золота та дві бронзи.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net