Sport bigmir,  1 листопада 2013, 21:03
1
1160
Волинь перемагає Шахтар

У п'ятницю, 1 листопада, в матчі 15-го туру чемпіонату України луцька Волинь несподівано обіграла чинного чемпіона країни донецький Шахтар.

Подробиці та онлайн матчу: Волинь - Шахтар - 2:0. Текстова трансляція матчу чемпіонату України

Заводієм Шахтаря з перших хвилин матчу став бразилець Бернард. Більшість небезпечних моментів були пов'язані з його активністю, але відзначитися голом йому сьогодні не вдалося. А ось Волинь забила в середині першого тайму - Мемешев завдав сильний удар, м'яч стукнувся у поперечину, від неї відскочив у спину Каніболоцькому, і залетів за лінію воріт. Приголомшені таким рахунком, "гірники" намагалися виправити ситуацію, але сьогодні удача була на боці воротаря Волині Неділька. Не раз він рятував свою команду від гола, героїчно стрибаючи в ноги форвардам або витягаючи все, що летіло у ворота.

А в другому таймі одна з небагатьох атак Волині знову принесла результат. Після сильного удару зі штрафного м'яч двічі зрикошетив, і все той же Мемешев просто розстріляв ворота Шахтаря. До кінця матчу "гірники" могли відквитати хоча б один гол, але не склалося - Волинь здобула гучну перемогу.

Волинь (Луцьк) - Шахтар (Донецьк) - 2:0

Гол : Мемешев (25, 68 )

Ця ж новина на Спорт bigmir ) net: Волинь сенсаційно обіграє донецький Шахтар

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net