Матч Волинь - Карпати перервали через масову бійку команд і пожежу

Корреспондент.net,  10 червня 2019, 16:08
0
931
Карпати і Волинь не дограли гру

Матч плей-офф за право грати в УПЛ Волинь - Карпати був перерваний бійкою і появою на полі вболівальника, який кинув в арбітра сидіння.

Матч плей-офф за право грати в наступному сезоні в Українській Прем'єр-лізі між Волинню і Карпатами (1:3) був перерваний в кінці зустрічі через хуліганські дії вболівальників, які таким чином відреагували на масову бійку команд, повідомляє Lb.ua.

Події відбулися вже в компенсований час, коли третій гол львів'ян у матчі забив Денис Мірошниченко.

Відзначимо, що незадовго до цього епізоду рефері Максим Козиряцький вперше зупинив гру, коли фани Карпат запалили фаєри, відзначаючи ймовірну перемогу львів'ян.

У доданий час між гравцями почалася бійка в центрі поля. У конфлікт вирішили втрутитися місцеві ультрас, які вибігли на поле. Один з них навіть запустив в арбітра пластиковим кріслом. У підсумку, рефері та його помічники змушені були гру перервати і терміново ретируватися.

Додамо, що в конфліктному епізоді взяв участь головний тренер Волині Андрій Тлумак, який після зупинки гри спочатку намагався схопити арбітра Козиряцького, а потім його штовхнув.

Раніше повідомлялося, що після матчу Української Прем'єр-ліги арбітру "дали ляща". Невідомий вдарив рефері Віктора Копієвського в роздягальні після матчу Арсенал-Київ - Чорноморець.

Нагадаємо, у Вінниці футбольного суддю побили прямо на полі. Кілька радикально налаштованих фанатів накинулися на рефері після фінального свистка матчу.

ТЕГИ: футболвидеодракаматчболельщикиарбитрФК КарпатыФК Волынь