Україна–Росія (2:3). Онлайн 1/2 Євро з футзалуСюжет

Корреспондент.net,  4 лютого 2022, 19:41
0
4124
Україна–Росія (2:3). Онлайн 1/2 Євро з футзалу
Збірна України зіграє зі збірною Росії на ЧЄ з футзалу

У півфіналі чемпіонату Європи з футзалу збірна України зіграє проти збірної Росії, онлайн-трансляція на Корреспондент.net о 18:00.

У п'ятницю, 4 лютого, збірна України зіграє зі збірною Росії у півфіналі Євро-2022 з футзалу. Матч почнеться о 18:00. Корреспондент.net дасть онлайн-трансляцію поєдинку.

Текстова трансляція

Україна програла, але боролася дуже гідно і була близькою до позитивного результату.

КІНЕЦЬ МАТЧУ

39. Ще один момент – немає гола!

39. Чудово розіграли українці! Шотурма скинув на Абакшина, а той не зміг із кількох метрів потрапити по воротах!

38. Не забили пенальті українці! Прямо у воротаря пробив Шотурма. Ще є трохи більше ніж хвилина.

38. ПЕНАЛЬТІ! Пенальті на користь України! Ігор Корсун заробив! Шотурма битиме!

37. Граємо вп'ятьох постійно.

37. Тайм-аут взяв тренерський штаб нашої команди. А вболівальники співають гімн.

36. Тисне Україна!

35. ГООООООООООООООЛ!!!!! АБАКШИН! ШОТУРМА БИВ, А АБАКШИН ПІДПРАВИВ! 2:3!

34. Шотурма пробив зі штрафного – кіпер знову врятував.

34. Абрамов фолить на жовту картку. А наші фанати співають Червону руту.

34. Лебідь вбіг у штрафний майданчик, де українці зробили кілька ударів, але всіх їх було заблоковано.

32. Шотурма пробив – Зварич не зміг добити.

31. Ми одразу ж починаємо грати вп'ятьох. Дев'ять із половиною хвилин ще мають українці.

31. Ніязов дуже гарний гол забив. Навіс – і він бічними ножицями вклав у кут – 1:3.

28. Абакшин скинув головою на Фаренюка, Фаренюк не зміг дістатися до м'яча.

27. Нандо закинув на Абрамовича, удар Абрамовича заблоковано.

25. Зварич вище воріт пробив!

25. Удар Шотурми зі штрафного заблокували.

24. Українські вболівальники в Амстердамі – це справжній 12-й, або, у футзалі, 6-й гравець!

23. Чишкала б'є, але то вище, то прямо в нашого воротаря.

23. Абакшин один на один виходив і впав, фолу не дали.

21. Росія пробила в штангу.

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ

Кутові: 7 - 4

Статистика ударів:

усього: 20 - 24

у стійку: 2 - 8

Українці самі собі вигадали два голи, а потім почали героїчно витягувати себе із цієї ситуації. Один забили, ще могли! Віримо!

КІНЕЦЬ ПЕРШОГО ТАЙМУ

19. У хрестовину Лебідь зарядив!

19. Нандо грає рукою, арбітр цього не бачить.

19. Сірий б'є вище воріт.

18. Росіяни нашу гру у п'ять польових розбивають високим пресингом, не дають нам розставитися на чужій половині поля.

17. Зварич розстрілював ворота, але не влучив.

17. Весь час граємо з п'ятим свої ж атаки! Лебідь зараз пробивав, заробив кутовий!

16. Росіяни одразу тайм-аут взяли! А українці дуже емоційно відсвяткували гол!

16. ТАК! ГОООООООООООЛЛЛЛ! СИРИЙ! З ЛІВОЇ! ЧУДОВИЙ ГОЛ!!!!! 1:2!

16. Нічого особливого Росія не демонструє. Українці, по суті, самі собі два голи привезли.

15. Найбезглуздіша помилка України на заміні п'ятого гравця. Зварич дуже довго змінювався, це дало гол. Путілов закинув на Афанасьєва, той головою пробив у штангу, але на добиванні був точним.

14. Знову з п'ятим граємо. Лебідь – вище воріт пробив.

13. Тайм-аут взяли українці.

13. Удар Абрамова з лету – вище воріт.

12. Сірий ще й із росіянином Нандо трохи вчепився.

11. Зняли воротаря українці – граємо у п'ять польових.

11. Гарне перехоплення від України. Заводяться хлопці!

10. П'ятий командний фол і жовта Сірому за підкат. Кожен наступний фол пробиватиметься.

10. На стадіоні оголошення – просять українських уболівальників припинити пісні "неспортивного характеру". То хіба вони неспортивні?

10. Класно розіграли аут українці, накинули на удар Сірому, але він пробив невдало.

9. А от і четвертий командний фол у наших плюс небезпечний штрафний у росіян, який вони не змогли реалізувати.

8. Вже третій командний фол від України. У росіян взагалі жодного.

7. Україні важко вийти зі своєї половини поля. Росіяни високо пресингують і змушують нас помилятися.

4. Чернявський відібрав м'яч у суперника, віддав на Шотурму, той спробував втекти від суперника, але суперник вибив м'яч на кутовий. Стандарт нічого не дав Україні.

2. Українські вболівальники почали свою улюблену пісню про президента Росії.

2. Росіяни дуже високо пресингують. Гравці збірної України нервуються.

2. Курйозний гол пропустила Україна. Три рикошети – і пропустили наші. Соколов забив.

1. Розіграш кутового України завершився заблокованим ударом Шотурми.

1. Неймовірна підтримка в українців на арені! У трансляції чути тільки наших уболівальників!

1. Перший командний фол на рахунку нашої збірної.

1. На нас чекають два тайми по 20 хвилин чистого ігрового часу.

МАТЧ ПОЧАВСЯ

Гімн України лунає на арені в Амстердамі!

Як і в будь-яких інших командних змаганнях, збірні України і Росії розвели у жеребкуванні групового етапу. Українці грали з Португалією, Сербією та Нідерландами у групі А, росіян жереб звів з командами Словаччини, Хорватії та Польщі.

Розвести збірні у плей-оф було практично неможливо з огляду на той факт, що обидві команди потрапили на один бік сітки.

Україна вийшла у чвертьфінал з однією перемогою в активі – 6:1 над сербами. У 1/4 наша національна команда відіграла гарний матч із Казахстаном, обіграла суперника 5:3 і вийшла у півфінал.

Росія впевнено пройшла групу – три перемоги, у чвертьфіналі перемогла збірну Грузії.

Думка головного тренера збірної України з футзалу Олександра Косенка перед матчем: "Ми дісталися серйозної стадії, але зупинятися на цьому не збираємося. Упевнений, що хлопці докладуть максимум зусиль, щоб здобути позитивний результат і порадувати нашу країну перемогою. УЄФА підтримує правила чесної гри. Ми теж. Майбутній матч – не виняток. Будемо дотримуватися цих принципів. Налаштовуємося на спортивну складову протиборства. Усе розсудить футзал. Fair Play ніхто не скасовував".

UEFA

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма розповів про секрет виступу команди на Євро-2022.

"Для мене це найскладніший чемпіонат Європи. Нам дуже важко дався вихід із групи. Команда продемонструвала непоганий футзал у матчі з Португалією. Не вистачило тільки результату. Формат чемпіонату Європи став цікавішим. У нас дуже згуртований колектив. Ми об'єднані спільною метою та духом. Завдяки цьому змогли дістатися до півфіналу. Ми покладемо душу й тіло, щоб потрапити у фінал. До цього була мрія здолати Казахстан, зараз – хочемо стати фіналістами турніру. Рухаємося до мети", – сказав Шотурма.

СПЕЦТЕМА: Сюжети