Аргентина розбила Україну на старті ЧС з футзалу

Корреспондент.net,  16 вересня 2024, 09:17
0
1864
Аргентинці радіють забитому голу у ворота України

Підопічні Олександра Косенка зазнали болючої поразки від віцечемпіонів світу з футзалу.

Глевким виявився перший млинець для збірної України на чемпіонаті світу з футзалу, який проходить в Узбекистані. "Синьо-жовті" стартували на турнірі матчем проти Аргентини, яка виходила до фіналів попередніх двох світових першостей, один з яких виграла.

Українці відкрили рахунок, і впевнено стримували атаки суперника у першій половині. Однак гру зламав арбітр зустрічі, який, на останній хвилині тайму, призначив несправедливий пенальті у ворота українців.

Південноамериканці свій шанс реалізували, а поки підопічні Олександра Косенка приходили до тями, забили вдруге, пішовши на перерву, ведучи в рахунку 2:1.

У другій половині віцечемпіонів світу вже було не спинити, вони забили п'ять сухих голів, оформивши свою розгромну перемогу 7:1.

Наступний поєдинок на чемпіонаті світу "синьо-жовті" проведуть 18 вересня проти Анголи.

Футзал. ЧС-2024. Група С. 15 вересня

Аргентина - Україна - 7:1

Голи: Аррієта (19, 32), Бранді (19), Роса (21), Борруто (30, 40), Боло Алемані (38) - Шотурма (16)

Попередження: Корсун (14), Зварич (19), Шотурма (40)

Аргентина: Сармієнто, Таборда, Боло Алемані, Роса, Гауна – Кравецкі, Плаза, Корсо, Тріподі, Клаудіно, Борруто, Вапоракі, Бранді, Аррієта

Україна: Сухов, Швед, Чернявський, Шотурма, Микитюк – Ципун, Савенко, Жук, Зварич, Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин, Фаренюк

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp