Чемпіонат Росії: московське Динамо переграє Зеніт

26 липня 2008, 15:52
0
7
Вони прийшли перемагати

Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга.15- й тур Динамо (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) - 1:0 Гол: К. Комбаров (88)

Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга.15- й тур

Динамо (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) - 1:0

Гол: К. Комбаров (88)

Попередження: Танасієвич (18), К. Комбаров (41) - Текке (29), Зирянов (43), Домінгес (55), Широков (59)

Вилучення: Текке (37)

Москва. Стадіон Динамо. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Олексій Ковальов (Тамбов)

Динамо: Габулов - Ковальчик, Колодін, Фернандес, Танасієвич, Д. Комбаров, К. Комбаров, Хохлов, Сємшов, Данні, Генков

Тренер: Андрій Кобелєв

Зеніт: Малафєєв - Анюков, Широков, Крижанац, Ширл, Зирянов, Тимощук, Денисов, Домінгес, Текке, Аршавін

Тренер: Дік Адвокат

7-а хвилина. З гострого кута пробив Цвєтан Генков, після того як Хохлов з далекої відстані пробив, але м'яч пішов рикошетом. На щастя, Малафєєв відбив м'яч на кутовий.

25-а хвилина. Генков обіграв гравців гарними помилковими замахами, віддав із центру штрафний пас на Семшова, що, на думку арбітра, був в офсайді. Семшов, до речі, гол забив, але арбітр упевнено скасував гол.

37-а хвилина. Ой-ой- Ой. Текке достроково залишає поле. Як одержав першу жовту картку за неспортивну поведінку, так і другу одержав за симуляцію падіння. Як зіграв необережно турок. Повтор чітко показав зайве бажання впасти зенітівця до зіткнення.

63-яхвилина. Тимощук у підкаті порушує правила біля свого штрафного. Арбітр рішуче підбігає до Анатолія, але щира українська посмішка зуміла розтопити кам’яне серце судді. Усього- лише штрафний, і Кирило Комбаров б'є вище воріт.

68-а хвилина. Усе зробив для Семшова Дмитро Комбаров - виклав м'яч на блюдечку в район 11- метрового, захисники були відіграні, але Ігор елементарно промахнувся.

88-а хвилина. ГОООООЛ. 1:0. Кирило Комбаров відкриває рахунок. Після подачі з лівого флангу самотній динамівець ударом на виконання просто розсікає повітря над Малафєєвим з кута воротарського. Неймовірно гарний гол.