26 липня 2008, 17:50
0
6
Тепер в одній команді

В суботу, 26 липня, у матчі другого туру донецький Металург був сильніший за одеського Чорноморця. Обидві команди продовжили свої серії - Металург знову виграв і знову 1:0, а Чорноморець знову програв, і знову ж 0:1.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга.2- й тур

Металург (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) - 1:0

Гол: Макрідіс (41)

Попередження: Ткаченко (19), Зотов (33) - Де Ла Аса (12), Васкес (25), Венглинський (46), Мельник (58)

Донецьк. Стадіон Металург. Початок матчу: 17.00

Арбітр: Олег Орєхов (Київ)

Металург: Дишленкович - Боавентура, Сержио, Чечер, Димитров (Мелконян, 78), Зотов, Макрідіс, Ткаченко (Даниловський, 64), Фернандеш, Ситник (Кінгслі, 46), Шищенко

Тренер: Микола Костов

Чорноморець: Руденко - Хіменес, Гришко, Мельник (Корнєв, 80), Нижегородов, Шандрук, Белецький (Левига, 56), Васкес, Де Ла Аса (Мельо, 85), Коритько, Венглинський.

Тренер: Віталій Шевченко

9-а хвилина. Шищенко вивів Ситника на ударну позицію, Олександр пробив по воротах, але м'яч після удару нападаючого  потрапив у поперечину й пішов на кутовий.

25-а хвилина. Руденко творить чудеса у воротах . Спочатку по воротах, у правий кут пробивав Чечер, але воротар Чорноморця відбив м'яч перед собою. Тут як тут виявився ще один гравець Металурга, але впритул Віталій відбив.

41-а хвилина. ГООООЛ. 1:0. Партнери вивели Макрідіса один на один з Руденком, гравець хазяїв відправив м'яч прямо в кут воріт. Воротар безсилий.

43-я хвилина. Димитров відібрав м'яч недалеко від штрафного Чорноморця, віддав на хід Шищенку, який зробив непоганий забіг і в підсумку потужно пробив по воротах Металурга, але м'яч пройшов на відстані кількох сантиметрів від поперечини.

48-а хвилина. Після подачі із правого флангу ледь не відправив м'яч у свої ворота Шандрук, Руденко був напоготові.