11 жовтня 2008, 22:38
0
22
Подольські відкриває рахунок у матчі

11 жовтня збірна Росії у запеклій боротьбі програла відбірковий матч до ЧC-2010 збірній Німеччини.

Чемпионат світу - 2010. Кваліфікація. Група 3

Німеччина - Росія - 2:1

Голи: Подольські (9); Баллак (29) - Анюков (51)

Попередження: Зірянов (15); В Березуцький (69)

Дортмунд. Вестфаленштадіон. Початок матчу: 21:45

Німеччина: Адлер - Лам, Мертезакер, Вестерманн, Фрідріх, Троховські (Фрінгс, 84), Хіцльшпергер (Рольфес, 90), Швайнштайгер, Баллак, Подольські, Клозе (Гомес, 71)

Тренер: Йоахим Лев

Росія: Акінфєєв -  Анюков, Ігнашевич, В.Березуцький, Янбаєв (Дзагоєв, 46), Семак (Сичьов, 84), Дєнісов, Зірянов, Жирков, Аршавін, Погребняк

Тренер: Гус Хіддінк

4-а хвилина. Жирков з лівого флангу навісив у центр штрафного, Погребняк не зміг точно пробити по м'ячу, що летить на висоті півтора метри. Потрапив по м'ячу мимо воріт!

7-а хвилина. Лам після сольного проходу пробив метрів з 25, м'яч пройшов у трьох метрах зліва від штанги.

9-а хвилина. ГОЛ! Подольські обійшов Березуцького, що намагається утримати його руками, і метрів з 15 по центру штрафного послав м'яч у кут воріт мимо воротаря.

16-а хвилина. Троховські отримав довгий подовжній пас із лівого флангу, але чи то вдарив, чи то робив навіс, і м'яч відлетів у бік кутового прапорця.

23-а хвилина. Клозе прострілював справа у штрафний, але Березуцький вибив м'яч назад в аут.

29-а хвилина. ГОЛ! Міхаель Баллак забив другий гол у ворота Акінфєєва, після провалу в захисті. Рахунок стає 2:0. Сумно... А відмінний пас Баллаку з лівого флангу з підрізуванням видав Швайнштайгер.

34-а хвилина. Удар з дальньої дистанції насилу відбив Акінфєєв! М'яч знову забрали німці. І ще один дальній удар, від Подольські, цього разу  воротар відправляє м'яч на кутовий.

Перерва

48-а хвилина. Трохи не дойшов пас на Дзагоєва від Андрія Аршавіна. Захисник перервав передачу.

51-а хвилина. ГОЛ!! Анюков без підтримки на правому фланзі відібрав м'яч, увійшов до штрафного справа і послав м'яч уздовж лінії воріт мимо Адлера, де м'яч, що вже залетів у ворота, в сітку забив Аршавін!!!Рахунок 2:1!!!

80-а хвилина. Аршавін, зліва увійшовши до штрафного,  пробив у дальній кут, але м'яч пройшов між штангою і пробігаючим Погребняком.

87-а хвилина. Після прострілу Анюкова справа Дзагоєв ударом з штрафного потрапив у штангу! Далі атака продовжилася, але урвалася офсайдом Погребняка і Дзагоєва.