19 жовтня 2008, 16:55
0
7
Бразильці обіграли іспанців

У неділю, 19 жовтня, відбувся фінал Чемпіонату світу з футзалу. У драматичному двобої в серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала збірна Бразилії.

У першому таймі суперники не змогли атакувати ворота один одного, але у другому подарували телеглядачам справжнє шоу. На 25-ій хвилині після розіграшу кутового і помилки іспанського голкіпера збірна Бразилії вийшла вперед. Але вже на 28-ій хвилині іспанець Торрас гарматним пострілом зрівняв рахунок.

Під кінець матчу Бразилія знову скористалася стандартом, Вінісіус забив, здавалося, переможний м'яч (37 хвилина). Проте іспанці не опустили руки й на останній хвилині! Альваро зрівняв рахунок після помилки бразильського захисника, перевівши гру, таким чином, в овертайм.

Перший додатковий тайм пройшов за повної ігрової і територіальної переваги бразильців, утім без особливих дивідендів. У другій додатковій п'ятихвилинці гравець збірної Іспанії Родрігес мав відмінну можливість принести своїй команді чемпіонство, але з вигідної позиції не влучив.

Таким чином, доля золотих медалей Чемпіонату світу зважилася в серії післяматчевих пенальті. Команди пробили по п'ять ударів, і точнішими виявилися латиноамериканці: 4:3.

Нагадаємо, збірна України також брала участь на Мундіалі, але завершила свої виступи на стадії чвертьфіналу.