Пхенчхан-2009: Бьорндален виграв гонку переслідування, Дериземля - сьомий

15 лютого 2009, 12:47
0
6

У неділю, 15 лютого, закінчилася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату світу з біатлону в корейському Пхенчхані.

Після першого вогневого рубежу лідерство зумів захопити норвежець Оле-Айнар Бьорндаллен. За ним був його співвітчизник Ос, далі розташовувався росіянин Чудов, у п'ятірці також були норвежці Бергер і Ханевольд.

Українець Андрій Дериземля після другого вогневого рубежу, уразивши 4 з 5-ти цілей, був 9-м. Чудов же вийшов на друге місце.

Після 3-ї стрільби українець вийшов на 8-е місце.

У Бергера всю гонку не ладилося зі стрільбою.

На 4-му вогневому рубежі росіянин Чудов двічі змазав, що  зменшило його шанси наблизитися до Бьорндалена, а українець Андрій Дериземля зробив усього один промах.

У підсумку, зовсім очікувано гонку виграв норвежець Оле Бьорндаллен. Норвежець завоював 12-у перемогу на Чемпіонатах світу. Він став найкращим біатлоністом за всю історію за абсолютно всіма параметрами, включаючи кількість золотих нагород на Чемпіонатах світу.

Українець фінішував 7-м, він був найкращим за швидкістю стрільби серед усіх учасників перегонів.