13 квітня 2009, 11:46
0
41
Безсонова - краща

12 квітня в столичному Палаці спорту завершився 17-й за рахунком турнір з художньої гімнастики Кубок Дерюгіної.

Прогнозовано кращою спортсменкою змагань стала багаторазова чемпіонка світу, дворазова бронзова призерка Олімпіади Анна Безсонова.

Через відсутність провідних гімнасток з Росії та Білорусі, Безсонова впевнено стала першою в абсолютній першості. Судді оцінили виступ українки в багатоборстві більше, ніж на 111 балами. За нею розташувалася четвертий номер російської збірної Дарина Кондакова. В її активі майже 106 балів.

Не було рівних Безсоновій і в індивідуальних змаганнях серії Гран-прі. Українка брала участь у всіх чотирьох видах програми. І якщо композиція зі стрічкою вже перевірена програма, то інші три були повністю оновлені. Але це не завадило Безсоновій перемогти в трьох з чотирьох видів. Тільки у вправах з м'ячем Безсонова допустила помилку і судді віддали їй тільки п'яту позицію. У цій дисципліні перше місце залишилося за росіянкою Кондаковою.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ