Євробаскет-2013. Україна здобула історичну перемогу над Великобританією

0
56
Україна впевнено обіграла Великобританію

Збірна України вперше в історії пройшла перший груповий раунд Євробаскету.

Перед останнім ігровим днем першого групового етапу збірна України хоч і не забезпечила собі участь у наступному раунді, але для цього їй за певних розкладів вистачало б і поразки від Великобританії.

Але команда Фрателло не тільки не стала доводити все до математичних розрахунків, а й здобула чергову переконливу перемогу з рахунком 87:68 і тепер очікує матчу Франції проти Бельгії, який визначить, з якого місця наша команда пройде в наступний раунд (першого чи другого).

У матчі з Великобританією завдяки Натяжку, який в перші 5 хвилин набрав 6 очок, збірна України взяла ініціативу в свої руки і отримала перевагу, яку не віддала до кінця поєдинку.

Якщо перший період був нервовим і закінчився з перевагою України всього в 3 очки (21:18), то вже після наступної десятихвилинки, виграної нашими хлопцями з рахунком 27:13, підопічні Фрателло відчули себе впевненіше і просто довели матч до перемоги.

Щоправда, не обійшлося без невеликого провалу, став звичним для нашої збірної, коли на початку четвертого періоду збірна Великобританії набрала поспіль 6 очок, але наші хлопці повернули перевагу в 20 очок і втримали її до фінальної сирени.

87:68 - Україна вперше в історії пробивається в другий груповий етап, вигравши чотири з п'яти матчів на першій стадії.

Найрезультативнішими у складі нашої команди стали Натяжко і Зайцев (по 11 очок), не сильно від них відстали Мішула і Джетер, які набрали по 10 очок.

УКРАЇНА - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ 87:68 (21:18, 27:13, 22:20, 17:17)