Тільки два українські боксери пробилися в чвертьфінал ЧС

iSport.ua,  28 серпня 2017, 22:37
0
337

З восьми вітчизняних боксерів тільки двоє продовжують боротьбу за медалі.

Два з восьми українських боксери зуміли подолати стадію попередніх поєдинків і вийти в чвертьфінал в своїх категоріях.

Лідер збірної України в категорії до 75 кг Олександр Хижняк стартував зі стадії 1/8 фіналу, де легко розібрався зі словаком Андрієм Чемезом.

Юрій Шестак, який представляє Україну в категорії до 60 кг, в стартовому поєдинку розібрався з британцем Френчем Калумом і став другим українським чвертьфіналістом.

Уже в перший день представник України в категорії до 49 кг Назар Куротчин програв роздільним рішенням суддів супернику з Коста-Ріки.

Євген Барабанов (69 кг), Микола Буценко (до 56 кг) і Рамазан Муслимов (91 кг) впевнено пройшли перший раунд, але програли в 1/8 фіналу Шахраму Гіясову (Узбекистан), Гаураву Бітхурі (Індія) і Еріснальді Савону (Куба) відповідно.

Дмитро Замотаєв (52 кг) і Віктор Вихрист (понад 91 кг) стартували з 1/8 фіналу і програли в перших же своїх поєдинках італійцеві Мануеле Каппаі і представнику Австралії Джезефу Гудалу.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з боксу, який в червні відбувся в Харкові, збірна України завоювала 6 медалей - 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзових.