0
4
Бразилія перемагає Кот д Івуар, втрачає Елано і Кака
Луїс Фабіано створив дубль

У неділю, 20 червня, на стадіоні Соккер Сіті в Йоганнесбурзі відбувся перший матч другого туру в групі G, в якому змагатимуться збірні Бразилії та Кот-д'Івуара.

Матч відзначився скандальним характером. Спочатку бригада Арбітрів несправедливо зарахувала другий гол Фабіано, забитий після гри рукою. Потім за грубий фол проти Елано, після якого той не зміг продовжити гру, не було показано жодної картки. Через це страсті на полі розпалилися, що виплило у швидкі дві жовті картки для Кака.

Чемпіонат світу - 2010. Група G. Другий тур

Бразилія - Кот д'Івуар - 3:1

Гол: Фабіано (25, 51); Елано (62) - Дрогба (80)

Попередження: Кака (84) - Тіенам (31); Кейта (75); Тіоте (85)

ВИДАЛЕННЯ: Кака (88)

Йоганнесбург. Соккер Сіті. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Стефан Ланнуа (Франція)

• Аналітика: Бразилія - Кот д'Івуар: В очікуванні феєрії

• Бразилія: 1. Жуліо Сезар, 2. Майкон, 3. Лусіо, 4. Жуан, 6. Бастос, 8. Жілберто Сілва, 7. Елано (13. Алвеш, 66), 5. Мело, 10. Кака, 9. Фабіано, 11. Робіньо (18. Рамірес, 90)

Тренер: Дунга

Кот д'Івуар: 1. Баррі, 20. Демель, 4. Туре, 5. Зокора, 17. Тьен, 19. Яя Туре, 21. Ебуе (13. Ромарик, 72), 9. Тіоте, 15. Діндан (10. Жервіньо, 55), 8. Калу (18. К. Кейта, 66), 11. Дрогба

Тренер: Свен Горан Ерікссон

90 +2 хвилина. У Бразилії заміна - замість Робіньо виходить Рамірес.

90 +2 хвилина. Чергове зіткнення - Жуан і Дрогба вдарилися головами.

90 +1 хвилина. Після довгого навісу Кейта діставав м'яч, прострілив - і Жуліо Сезар у красивому стрибку переводить м'яч зі своєї штрафної подалі.

3 хвилини додає арбітр

88-а хвилина. А другу жовту отримав Кака - Кейта біг на бразильця, Кака виставив лікоть і вдарив африканця в груди - а той упав, схопившись за обличчя. Заслужив Кака другу жовту, правда і Кейта за симуляцію слід було видаляти. Довго розбиралися, в чому провина Кака.

86-а хвилина. Тієне на фланзі жорстко зустрічає Робіньо - вся Бразилія зажадала другу жовту картку.

85-а хвилина. Тіоте ставить корпус Фабіано і прямою ногою пішов на нього - жовта картка.

84-а хвилина. Арбітр дає картку Кака - спочатку штовхнув Ромарика, а потім поплескав перед обличчям Яя Туре.

80-а хвилина. ГООООООЛ 3:1 Дрогба скорочує відставання. Ніби все стихло після прориву Жервіньо, Жуан відібрав м'яч, але той знову у Яя Туре - подача, і самотній Дрогба головою скидає м'яч у кут воріт.

79-а хвилина. Жервіньо пішов вперед проти трьох захисників, Сезар вийшов і змусив африканця втекти до лицьової.

75-а хвилина. Кейта підкував Бастос - шипами вдарив по щиткам. Зовсім недавно після такого винесли Елано, з Мішелем начебто все нормально. Арбірт дав жовту картку.

72-а хвилина. Ебуе йде з поля - замість нього виходить Ромарик.

А камери показали кульгавого Елано, якого повели медики в роздягальню. Сильний удар здійснив Тіоте.

66-а хвилина. Кадер Кейта виходить на поле замість Соломона Калу.

65-а хвилина. Елано пішов у підкат і Тіоте боляче вдарив його прямо в голеностоп. Виносять бразильця з поля, а замість нього з'являється Даніель Алвеш.

62-а хвилина. ГООООООЛ. 3:0 Елано доводить рахунок до розгрому. Кака пройшов по флангу, класно пішов від захисника і прострілив на лінію воротарського - Елано тільки й залишилося, що переправити м'яч у ворота. Зробив м'яч Кака.

60-а хвилина. Елано вирішується на удар з дистанції - повз ворота.

55-а хвилина. Заміна у африканців - Жервіньо замість Діндана.

54-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Дрогба бив головою з подачі Діндана, але повз ворота!

51-а хвилина. ГОООООЛ. 2:0 Луіс Фабіано забиває другий гол. Красиво, але з порушенням. Пройшов декількох захисників, підіграв рукою і пробив повз воротаря.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

Арбітр свистком відправляє всіх на перерву.

42-а хвилина. Дрогба на Тіоте, той на Діндана - а офсайд, арбітр правильно свиснув.

38-а хвилина. Діндан наносив удар - так, полоскотав нерви Сезару.

36-а хвилина. Демель робив чи то простріл, чи то удар - Сезар зловив м'яч.

31-а хвилина. Тіенам грубо б'є Елано і отримує жовту картку.

25-а хвилина. ГОООООООЛ. 1:0 Луіс Фабіано відкриває рахунок. Робіньо пройшов через захисників, відскочив м'яч до Кака, і той у боротьбі видає суперпас урозріз на Фабіано - той виходить один на один і пробиває над кіпером. Баррі присів і підняв руки - а цього не вистачило.

23-я хвилина. Лусіо проводить майстер-клас для Калу, чисто відбираю у того м'яч і спокійно віддає пас на Майкона.

19-а хвилина. Жілберто Сілва класно поклав корпус і ударив - м'яч потрапив у захисника.

17-а хвилина. Робіньо станцював кілька па біля Тіоте - той не дуже сподобалося, і м'яч у танцюриста відібрали.

14-а хвилина. Дрогба довго-довго готувався до виконання штрафного - дуже неточно пробив. Напевно, це був удар.

6-а хвилина. Тіоте зі штрафного пробивав по воротах Сезара - мимо.

1-а хвилина. Робіньо помчав в контратаку, і пробив над воротами.