Манчестер Юнайтед провалив прощальний матч Гарі Невілла

25 травня 2011, 00:07
0
24
У Гарі Невілла було досить славних матчів, щоб не засмучуватися останнім

У товариському матчі, який став прощальним для легендарного захисника Манчестер Юнайтед Гарі Невілла, манкуніанці не впоралися з туринським Ювентусом. І Бекхем не допоміг.

Зустріч, що відбулася у вівторок на полі Олд Траффорд у Манчестері, закінчилася перемогою італійських гостей з рахунком 2:1.

Господарі повели на 18-й хвилині після голу Уейна Руні. Однак Ювентус не тільки зміг відігратися зусиллями Сімоне Пепе (40), але і вийти вперед: переможний гол на рахунку Мануеля Джандонато (79). За 7 хвилин до фінального свистка Гарі Невілл, випускник футбольної академії МЮ 1992 року, під оплески залишив газон.

Крім чинних гравців манкуніанців, у грі взяли участь колишні партнери Невілла по команді: Ніккі Батт, Девід Бекхем і Філ Невілл, брат Гарі, який виступає нині за Евертон.

Нагадаємо, що Невілл оголосив про завершення кар'єри на початку лютого. У його активі 602 матчі в складі Манчестер Юнайтед.

Відзначимо, що на конференції, що передувала матч МЮ з Ювентусом, Алекс Фергюсон спровокував скандал через Раяна Гіггза.

Раніше Алекс Фергюссон, заявив, що його команда знає, як перемогти Барселону у фіналі Ліги Чемпіонів.