У матчі чемпіонату Бразилії команди на двох забили дев'ять м'ячів

0
24
У матчі чемпіонату Бразилії команди на двох забили дев ять м ячів
Флуміненсе вирвав перемогу у Греміо

У матчі чемпіонату Бразилії з футболу між командами Флуміненсе і Греміо було забито дев'ять голів.

Ця гра відбулася в ніч на 17 листопада в Ріо-де-Жанейро і завершилася з рахунком 5:4 на користь Флуміненсе.

Головним героєм став нападаючий господарів Фред, який записав на свій рахунок чотири м'ячі, повідомляє Reuters.

Як зазначає інтернет-видання Soccerway.com, після першого тайму Флуміненсе поступався з рахунком 1:2, потім забив два м'ячі, але Греміо знову повів з рахунком 4:3. На 78-й хвилині Фред з пенальті зрівняв рахунок, а ще через три хвилини забив гол у відповідь.

Крім Фреда в складі Флуміненсе відзначився Рафаел Собіс. Голи Греміо на рахунку Рафаела Маркеса, Маркіньоса, Брандао і Аділсона. На 83-й хвилині Брандао отримав червону картку.

Флуміненсе, який є чинним чемпіоном Бразилії, в чемпіонаті 2011 року займає третє місце у турнірній таблиці.

У 35 матчах команда набрала 59 очок. У Васку да Гама 62 очки, у Корінтіанса - 64.

За матеріалами: Лента.ру