Наставник Баварії: Реал заслуговував вихід у фінал

26 квітня 2012, 06:49
0
4
Хайнкес: Можна дозволити собі тепер келих червоного вина

Наставник Баварії Юпп Хайнкес прокоментував перемогу мюнхенців над Реалом в півфінальному матчі Ліги Чемпіонів.

"Чарівний вечір. У перші 15 хвилин ми відчували великі труднощі, але потім заволоділи перевагою і домінували по ходу всього матчу. Ми показали видатний футбол і здобули незабутню перемогу. Якби ви знали, як футболісти мріяли про цей фінал! Я дуже радий за них і за вболівальників. Мануель Нойєр зіграв приголомшливо - відбив два пенальті, а третій перевів через поперечину одним рухом очей.

ВІДЕО: Шок Мадрида. Баварія вирвала у Реала путівку у фінал Ліги Чемпіонів

Швидко пропустивши, потім команда зіграла вище від всяких похвал. Ар’єн Роббен упустив вірний момент, але в перші 15 хвилин Реал був явно сильнішим. Після цього ми додали і в підсумку показали фантастичний футбол. Ще до матчу ми розуміли: щоб почуватися в безпеці, нам потрібен гол або два. Якщо згадати, що на вихідних Реал обіграв Барселону, то можна сказати, що ми сьогодні проявили себе блискуче.

До перерви у нас виходила гра в нападі, а ось ззаду не вистачало командної дисципліни. Це дуже небезпечно, тому що Реал має класних гравців у лінії атаки. У перерві я сказав команді, щоб суворіше грала в обороні. У другому таймі ми вже впоралися з цим завданням на відмінно – точно так, як напрацьовували.

Дуже важливо, що ми вийшли у фінал Ліги Чемпіонів. Ми зустрічалися з командою, яка практично вже є Чемпіоном Іспанії, і, якщо взяти всі 120 хвилин, заслужили вихід у фінал.

Алаба, Густаво і Бадштубер сьогодні виконали велику роботу, тому дуже прикро, що вони пропустять фінал через дискваліфікацію. Я говорив з ними в роздягальні, вони, звичайно, засмучені. Але у Челсі теж не буде чотирьох гравців основного складу, тому обидві команди будуть ослаблені. Ще не знаю, хто вийде на заміну, варіанти у нас є. Найголовніше - що ми вийшли у фінал. Це видатне досягнення, історичне. Останнє зараз значення не має. Думаю, сьогодні можна дозволити і келих червоного вина", - сказав Хайнкес.

Нагадаємо, в середу, 25 квітня, відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги Чемпіонів, в якому Баварія в серії післяматчевих пенальті перемогла Реал (перший матч - 2:1, другий матч 1:2 (1:3)) і, таким чином, вийшла в фінал, де зустрінеться з лондонським Челсі.

За матеріалами: РБК Спорт