Ліга 1: Монпельє відірвався від ПСЖ на п'ять очок

0
21
Ліга 1: Монпельє відірвався від ПСЖ на п ять очок
Гол Бельханда зберіг для Монпельє відрив від ПСЖ

Лідер французького чемпіонату Монпельє збільшив відрив від ПСЖ до п'яти очок після перемоги в п'ятницю, 27 квітня, над Тулузою, а Марсель провів ще одну непоказну гру і програв Лорьяну.

Перемогу Монпельє забезпечив гол Юнес Бельханда на третій хвилині, який у підсумку виявився єдиним у матчі. На 58-й хвилині кращий бомбардир Ліги 1 Олів'є Жиру міг подвоїти перевагу гостей, але не реалізував пенальті.

Монпельє набрав 72 очки в 34 іграх, на рахунку ПСЖ 67 очок в 33 матчах. У неділю парижани зустрічаються в гостях з Ліллем, який замикає першу трійку з 62 очками.

Минулорічний віце-чемпіон Марсель поступився на виїзді Лорьяну 1:2. Безвиграшна серія Марселя в чемпіонаті становить тепер 13 матчів, що є найгіршим показником за останні 50 років: у 1962 році команда із півдня Франції не знала смаку перемог протягом 15 ігор.

За матеріалами: Reuters