Ла Ліга: Мессі розкочує Еспаньйол, Реал вириває перемогу у Гранади

5 травня 2012, 22:58
0
18
Мессі віддячив тренеру

Сьогодні, 5 травня, відбулися матчі 37-го туру іспанської Прімери. Мессі забив чергові 4 голи, Реал насилу зібрався на матч із Гранадою, Валенсія де-юре стала третьою, а Сарагоса загострила боротьбу за виживання.

Турнірне становище: 1. Реал - 97,2. Барселона - 90,3. Валенсія - 61,4. Малага - 55,5. Атлетико Мадрид - 53,6. Леванте - 52

Барселона - Еспаньйол - 4:0

Гол: Мессі (12, 64-пенальті, 74, 79-пенальті)

Барселона: Хосе Пінто, Монтойя, Пуйоль, Маскерано, Адріано (Тельйо, 78), Алькантара, Бускетс, С. Кейта (Фабрегас, 66), Педро, Мессі, Іньєста (Хаві, 79)

Еспаньйол: К. Альварес, Форлін, Рауль Родрігес, Морено, Дідак, В. Санчес, Баєна, Верду, Хаві Лопес (К. Гомес, 60), Вайсс, А. Васкес (Коутіньйо, 66)

12-та хвилина. ГОЛ 1:0 Мессі прямим ударом зі штрафного перекинув стінку і вколотив м'яча щільно з правою штангою!

63-тя хвилина. Гомес рукою перешкодив суперникові і зупинив м'яча у межах штрафного - ПЕНАЛЬТІ!

64-та хвилина. ГОЛ 2:0 Мессі пробив у правий кут воріт із рикошетом від штанги, а кіпер не вгадав!

74-та хвилина. ГОЛ 3:0 71-ший гол за сезон! Мессі на швидкості помчав від Санчеса і з лівого краю штрафного пробив впритул із дальньою штангою!

78-ма хвилина. Другий пенальті у ворота Еспаньйола після розіграшу корнера, підніжка проти Бускетса!

80-та хвилина. ГОЛ 4:0 Альварес знову стрибнув вправо від себе, а Мессі пробив в інший кут воріт! Це ювілейний, 50-тий гол у Прімері 2011/12!

Гранада - Реал - 1:2

Гол: Хара (5) - Роналду (81-пенальті); Кортес (90-автогол)

Видалення: Сікейра (90), Уртадо (90)

Гранада: Жакоб, Д. Кортес, Іньїго Лопес, Гомес, Сікейра, Уртадо, Мікель Ріко, Мартінш (Абель Гомес, 74), Хара, Бенітес (Хайме Ромеро, 90), Ігало (Гейхо, 86)

Реал: Адан, Альбіоль, Варан, Карвалью, Марсело, Гранеро, Шахін (Алонсо, 46), Кака (Ігуаїн, 46), Ді Марія (Кальєхон, 60), Роналду, Бензема

5-та хвилина. ГОЛ 1:0 Відкрили рахунок підопічні Абеля Ресіно! Франко Хара відібрав м'яча у центрі поля у Марсело, протягнув його метрів 40, увійшов у штрафну й ударом низом у дальній кут розчарував Адана!

80-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Під час подачі кутового Мойсес Уртадо притримав Роналду!

81-ша хвилина. ГОЛ 1:1 Чітка реалізація! Кріштіану пробив у правий від себе нижній кут, а голкіпер стрибнув до протилежної стійки! Нічия.

90-та хвилина. ГОЛ 1:2 Карім Бензема підхопив м'яча на правому фланзі, прострелив уздовж лінії штрафної, і бідолаха Давид Кабальєро переправив м'яча у свої ворота!

Уже після фінального свистка відбулася бійка, і арбітр видалив Уртадо та Сікейру!

Атлетико (Мадрид) - Малага - 2:1

Гол: Коке (69); Адріан (79) - Елізеу (38)

Атлетико: Куртуа, М. Суарес (Коке, 57), Міранда, Годін, Філіпе Луїс, Хуанфран, Тіагу, Дієго (Туран, 74), Сальвіо (А. Домінгес, 90), Фалькао, Адріан

Малага: Камені, С. Санчес (Себа, 70), Демічеліс, Велігтон, Монреаль, Хоакін, І. Камачо, Касорла, Іско, Елізеу (Дуда, 81), Рондон (ван Ністелрой, 70)

Валенсія - Вільярреал - 1:0

Гол: Жонас (90)

Валенсія: Гуаїта, Барраган, Альба, Рамі, Р. Кошта, Тіно Коста (Топал, 82), Альбельда (Мадуро, 61), П. Ернандес, Адуріс, Жонас, П’ятті (Фегулі, 61)

Вільярреал: Дієго Лопес, Маріо, Сапата, Мусаккьйо, Коста, Бруно, Мубарак (де Гузман, 72), Гонсало, Борха Валеро, Ернан Перес (Камуньяс, 85), Марко Рубен (Мартінуччо, 90)

Осасуна - Реал Сосьєдад - 1:0

Гол: Бальде (14)

Осасуна: А. Фернандес, Бертран, Лоло (Рубен, 42), М. Флан, Сатрустегі, Пуньяль, Некунам, Р. Гарсія, Сехудо (Лое, 82), Бальде, Ніно (Лама, 77)

Реал Сосьєдад: Клаудіо Браво, Демидов, Ансотегі, де ла Белья, Сурутуса, Елустондо (Агіррече, 65), Естрада (Хосеба Льоренте, 77), Аранбуру, Хабі Прієто, Іфран (Грізманн, 62), Вела

Мальорка - Леванте - 1:0

Гол: Піна (55)

Мальорка: Ават, Марті Креспі, Касерес, Чіко, Кастро, Піна, Х. Марті, Перейра, Альфаро (Хемед, 46), Віктор (П. Марі, 87), Нсуе (Сендрос, 81)

Леванте: Мунуа, Х. Вента, Бальєстерос (Серрано, 90), Наварро, П. Лопес (Рубен Суарес, 72), Х. Торрес, Баркеро, Вальдо, Іборра (Хуанлу, 78), Ботельйо, Гезаль

Спортинг Хіхон - Бетіс - 2:1

Гол: Сангой (13-пенальті, 55) - Моліна (45)

Спортинг: Хуан Пабло, М. Гарсія, Гальвес, Суарес, Лора, Менді (М. Білич, 66), Айосе Гарсія, Арнолін, Сангой (Рівера, 71), Трехо, Колунга (Начо Касес, 58)

Бетіс: Касто, Чіка, Паулау, Амайя, Начо, Сальва Севілья, Матілья (Х. Перейра, 62), Посуело, Ноно (С. Родрігес, 75), Рубен Кастро, Хорхе Моліна (Монтеро, 67)

Севілья - Райо Вальєкано - 5:2

Гол: Баба (31, 46); Кала (43); Рейес (75); Кануте (81) - Коста (37-пенальті, 77)

на 18-й хвилині Троховскі не реалізував пенальті

Севілья: Палоп, Дейвід (Гуаренте, 83), Кала, Коке, Ф. Наварро, Навас, Фасіо, Ракітич (Кануте, 66), Троховскі, Ману (Рейес, 56), Баба

Райо Вальєкано: Кобеньйо, Пулідо, Аррібас, Лабака, Тіто, Мічу, Мовілья (Мічел, 55), Трашоррас, Делібашич (Бангура, 64), Коста, Піті (Тамуо, 69).

Сарагоса - Расінг - 2:1

Гол: Поштіга (13); Лафіта (79) - Крістіан (12)

Сарагоса: Р. Хіменес, Паредес, Пінтер, да Сільва, Мінеро, Апоньйо (Обрадович, 87), Рубен Мікаел (Дуймович, 60), П. Альварес, Лафіта, Поштіга, Оріоль (Луїс Гарсія, 66)

Расінг: Маріо, Франсіс, Бернардо, А. Гонсалес, Крістіан, Гульйон (Адріан, 58), Діоп, Хайро, Еду Бедія (Хуліан Луке, 78), Кіке Ріверо, Акоста (Ісуарді, 66)

Атлетик Більбао - Хетафе - 0:0

Атлетик: Рауль Фернандес, Сан Хосе, Ауртенече (Сусаета, 46), Екіса, Рамальйо (Іраола, 46), Іньїго Перес, Давид Лопес (Ітурраспе, 46), Андер, Габілондо, Ібаї Гомес, Токер

Хетафе: Мойя, Арройо, А. Перес, Ката Діас, М. Торрес, Баррада, Каскеро (Ласен, 90), Сарабія (Уго Фрайле, 78), Х. Родрігес, Гавілан (Педро Леон, 51), Міку