5 серпня 2012, 20:26
0
11
Арсенал приймає Дніпро

Сьогодні, 5 серпня, відбувся матч 4-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київський Арсенал на останніх хвилинах вирвав нічию у дніпропетровського Дніпра.

Арсенал (Київ) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:1\

Гол: Леван Кобахідзе (90 +1) - Матеус (65-пенальті)

Попередження: Салюнас Міколюнас (33), Володимир Польовий (63) - Роман Зозуля (51), Онджей Мазух (57)

Київ. Динамо ім. В.В.Лобановського. Початок матчу: 19:30

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Арсенал: Боровик, Старгородський, Симоненко, Матуку, Польовий, Аржанов (Шацьких, 66), Валяєв (Максимов, 25), Міколюнас, Гоменюк, Ковпак, Адійя (Кобахідзе, 67)

Дніпро: Шеліхов, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Денисов, Ротань, Кравченко (Алієв, 53), Жуліано, Коноплянка, Зозуля (Стрініч, 83), Калинич (Матеус, 46)

Хронологія матчу:

3-тя хвилина. Дебютний у зустрічі удар, або щось на зразок того. Пройшов навіс у штрафний Арсеналу, і звідти головою хтось з гравців гостей спробував м'яч у ворота переправити, вийшло зовсім не туди.

9-та хвилина. Удар Калинича! Ось для чого він Дніпру потрібен! Зозуля класно з лінії штрафного скинув м'яч трохи назад під удар Калинича, і Нікола зльоту потужно пробив низом просто по центру воріт Боровика. Євген упорався, але було неприємно.

10-та хвилина. І відразу у відповідь атака Арсеналу! Адійя пройшов лівим флангом до лицьової лінії, прибрав від себе захисника і чудово подав точно на голову Гоменюка. Пробив Володимир, правда, трохи правіше за штангу.

15-та хвилина. Аржанов непогано пасував крізь захисників Дніпра на відкритого Ковпака, і в поза грою той потрапив. Поквапився трохи.

19-та хвилина. З кутового Матуку подав у район одинадцятиметрової позначки, і абсолютно ніким не прикритий Гоменюк кивком голови переправив м'яч у бік воріт.

31-ша хвилина. Домінік Адійя вийшов би сам на сам, якби не сантиметровий офсайд, в який він заліз.

33-тя хвилина. Перша жовта картка, отримує її Салюнас Міколюнас, який не встиг за хитрим фінтом Євгена Коноплянки. Підкосив він технічного гравця гостей ногою.

45-та хвилина. Аут вкинули гравці Дніпра на Руслана Ротаня, той вже від безвиході потужно метрів з тридцяти п'яти зарядив м'яч метрів на п'ятнадцять вище поперечини.

Перерва

46-та хвилина. Другий тайм стартував.

51-ша хвилина. Справедлива жовта картка показана Роману Зозулі. Вибивав зі своєї половини поля м'яч Симоненко, і у спробі блокувати винесення Зозуля підкотився йому під ноги. Дуже жорстко, навіть жорстоко.

54-та хвилина. МОМЕНТИЩЕ! ЯК?! Як не забив Ковпак? Гоменюк прорвався по лівому флангу, виждав підключення Олександра Ковпака і класно віддав точно йому в ноги - Ковпак, зовсім сам, пробив на кілька метрів вище воріт!

57-ма хвилина. Чергова жовта картка, Онджей Мазух на "другому поверсі" за м'яч боровся з Домініком Адійя і заліз йому на плечі. Це "гірчичник", як правило.

60-та хвилина. Адійя відкрився в чужом штрафному, проґавив його захист, і пробив головою з десяти метрів трохи правіше від лівої для воротаря штанги. Офсайд, так чи інакше.

63-тя хвилина. Володимир Польовий зірвав атаку суперника, притримавши ззаду за спину Романа Зозулю. Плюс картка.

64-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Кутовий заробили гості після "стандарту", виконаного Алієвим. Подали з цього "корнера" ​​точно в центр штрафного, де і зіграв рукою Володимир Аржанов, одинадцятиметровий!

65-та хвилина. Гооол 0:1 Матеус впевнено реалізує 11-метровий.

80-та хвилина. ЖУЛІАААН! Та він геній! Супер-подачу робить на нього з правого флангу Роман Зозуля, і бразилець, як і належить футболістам його національності, технічно б'є через себе в ножицях з п'ятнадцяти метрів. Голкіпер з "дев'ятки" тягне! ДИВО!

82-га хвилина. Ця п'ятихвилинка точно імені Лейте Насіменто Матеуса! Обікрав він захисника в його ж штрафному і пробив з десяти метрів трохи правіше за ближню штангу!

85-та хвилина. Жарко у штрафному господарів поля, Алієв зі штрафного прострілив вздовж воріт, але ніхто з його партнерів не зміг дотягнутися до м'яча - куля пішла за лицьову, від воріт.

90 +1 хвилина. ГООООЛ 1:1 Максим Шацьких підійшов до штрафного, продерся крізь двох захисників і віддав на правий кут воротарського майданчика, звідки, прийнявши м’яча, Кобахідзе з лівої в падінні пробив у дальню дев'ятку!