24 жовтня 2012, 22:49
0
21
Динамо програло Порту

У середу, 24 жовтня, київське Динамо в матчі групового етапу Ліги Чемпіонів програло на виїзді португальському Порту.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Київське Динамо в яскравому матчі таки програло Порту. Враховуючи, що в паралельному матчі ПСЖ обіграв Динамо загребське, відставання киян від парижан становить уже три очки. Положення, звичайно ж, не катастрофічне, але, враховуючи результат матчу ПСЖ - Динамо, шансів на Лігу Чемпіонів практично немає. Тепер залишилося поборотися за Лігу Європи, благо всі козирі в руках нашого Динамо.

Господарі очікувано потужно розпочали матч. Нашому захисту доводилося справлятися з кавалерійськими наскоками Порту, періодично закидаючи м'яч вперед в розрахунку на Ярмоленка або Гусєва. Але втримати свої ворота все-таки не вдалося. На 15-й хвилині Лучо Гонсалес вивів Хачеріді з оборони і катнув м'яч на Варела - той прийняв сферу і розстріляв ворота Шовковського. 1:0

Динамо пощастило з швидкою відповіддю. Велозу пробивав, але Елтон удар його потягнув. А ось з подачі не впорався - Гусєв перетворив її в гольовий пас, переправивши м'яч у сітку воріт головою. 1:1

Коли почало здаватися, що Динамо може за щось поборотись, Порту знову забило. Хамес Родрігес чудово вивів Мартінеса на удар, Хачеріді боротьбу програв, і колумбієць пробив повз СаШо. 2:1 У час, що залишився до перерви, Динамо не змогло нічого створити на полі.

А от у другому таймі кияни заграли активніше. Не інакше, як по Скайпу на них накричав Олег Блохін. Ідейє почав активно боротися, і в середині тайму був в повній мірі винагороджений. Правда, спочатку Елтон якимось дивом парирував його удар з кількох метрів. Але ось через пару хвилин і він був безсилий - Ярмоленко видав грандіозний пас, Браун вискочив перед захистом і просто божевільним ударом вбив гол.

Але все зіпсував черговий провал захисту. І знову варто говорити про те, що не вистачило сантиметрів Хачеріді - щоб накрити простріл Лучо Гонсалеса. Михалику - дотягнутися до м'яча, що летить, і вибити його на кутовий. Шовковському - накрити в кидку простріл. А ось Мартінесу всього вистачило - особливо допоміг той факт, що він опинився на дальній штанзі зовсім без опіки і перед порожніми воротами. 3:2

До кінця матчу залишився час, але Динамо більше запам'яталося порушеннями, ніж штурмом воріт Порту. Поразка, що стала для команди вже третьою поспіль. Причому в третьому матчі без Блохіна. Олег Володимирович, повертайтеся швидше!

Порту (Португалія) - Динамо (Київ, Україна) - 3:2

Гол: Сильвестр Варела (15), Джексон Мартінес (36, 78) - Олег Гусєв (21), Браун Ідейе (72)

Попередження: Майкон (90) - Гармаш (81), Бетао (90), Велозу (90)