17 листопада 2012, 21:25
0
12
Донецьк програв Арсеналу

У суботу 17 листопада в рамках матчу 16 туру української Прем'єр-ліги київський Арсенал переміг донецький Шахтар.

Арсенал (Київ) 2-0 Шахтар (Донецьк)

Місце: Київ, стадіон Динамо ім. Лобановського. Час 19:30

Гол: Шацьких (34), Кобахідзе (90 +3)

Арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ)

Стартові склади.

Арсенал: Паньків, Леандро, Матуку, Гітченко, Польовий, Шахов, Старгородський, Шацьких, Адійя (Міколюнас, 61), Ковпак, Гоменюк

Головний тренер: Леонід Кучук

Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький, Чигринський (Кривцов, 12), Рац, Степаненко, Фернандіньо, Мхітарян, Коста (Вілліан, 46), Тейшейра (Ілсіньо, 46), Адріано

Головний тренер: Мірча Луческу

Фінальний свисток! Шахтар здобув 15 перемог в 15 матчах, але в першій же грі другого кола програв!

90 +3. Кобахідзе забиває дальнім ударом метрів з 25-ти.

90 +1. Фернандіньо після навісу зі штрафного від Срни, небезпечно пробивав у дальній кут. Реальний момент, але мимо рамки!

4 хвилини додав арбітр.

89. Срна завдавав удару по воротах Арсеналу, після індивідуальних дій Вілліана на лівому фланзі. Зрізався м'яч після його удару зльоту.

85. Шахов забарився в центрі. М'яч перехопив Ілсіньо і хавбек Арсеналу завалив його.

82. Паньків попереджений. Затримував гру кіпер Арсеналу при введенні м'яча від воріт.

79. Втомились донеччани. Їх облога підійшла до кінця. Все частіше з'являються гравці в білій формі на половині поля Шахтаря, а атаки оранжево-чорних втратили свою стрункість і містять високий відсоток браку.

76. Степаненко попереджений за фол на половині поля суперників.

Кобахідзе виходить на поле у ​​Арсеналу замість Гоменюка.

72. М'яч практично постійно на половині поля Арсеналу. Комбінують гірники, але відсутність одного гравця позначається. Багато сил витрачають донеччани на організацію атакуючих дій. В останні хвилини кияни відмовилися від періодичних контрвипадів у бік воріт П'ятова. Автобус, припаркований біля своїх воріт, їх цілком влаштовує. Грамотна тактика в обставинах, що склалися.

70. Небезпечний простріл зльоту від Раца. Ще один епізод самовідданої гри захисника Арсеналу. Кутовий.

68. Мхітарян увірвався зліва у вільну зону в штрафну Арсенала, але його удар у підкаті заблокував самовідданий канонір.

65. Вілліан, ведучи за собою весь захист Арсеналу, зумів завдати удару в бік воріт. Повз створ воріт пролітає м'яч.

61.У Арсеналу перша заміна: Міколюнас виходить замість Адійї.

58. Срна (Шахтар) прострілив з правого флангу в центр, удар Ілсіньо заблокували, але м'яч відскочив до Мхітаряна, який пробивав метрів з 18-ти, але його удару не вистачило сили. Паньків накрив його без проблем.

56. У швидку контру перейшли каноніри: Фернандіньо (Шахтар) обрізався в центрі на чужій половині - партнери пустили у відрив Ковпака, але той забарився і скинув м'яч назад під удар Шацьких, але його постріл заблокували захисники Шахтаря, що залишилися в строю.

54. Ініціатива у Шахтаря. Комбінують оранжево-чорні, але не досягає м'яч штрафної киян поки.

49. М'яч після удару зі штрафного у виконанні Шацьких (Арсенал) опускається в рукавички П’ятова.

48. Ракицький за фол останньої надії на Ковпака залишає межі поля, отримуючи пряму червону.

47. Вілліан (Шахтар) пробиває по воротах вище.

46. Вілліан та Ілсіньо виходять у Шахтаря замість Тейшейри та Кости.

Другий тайм!

Мляво і знехотя грали гірники в першому таймі. Хоча і в такому режимі було видно їхню перевагу. Хоча Арсенал якісно контратакував. Що на 34-ій хвилині принесло господарям дивіденти. Максим Шацьких за старою звичкою розпечатав ворота донеччан. Відмінну взаємодію показало атакуюче тріо канонірів, в якому крім узбека, брали участь Ковпак і Гоменюк. У Шахтаря більше за інших проявляли активність Коста і Рац. Під кінець першої половини Луческу відправив розминатися Вілліана. Варто очікувати посилення у складі донеччан. Варто відзначити, що замін після вимушеної заміни на 12 хвилині Чигринського залишилося 2 в активі коуча Шахтаря, що істотно звужує тактичні маневри гостей.

Перерва!

45. Адійя опиняється на ударній позиції по центру штрафного Шахтаря, але Кривцов блокує подальші дії гравця Арсеналу.

42. Спочатку Кривцов (Шахтар) біля своїх воріт блокує удар канонірів, а потім пожежа за участю гірників виникає в штрафному Арсеналу. Момент закінчується ударом зі збитим прицілом у виконанні Раца.

38. Срна небезпечно пробиває з лівоорієнтованого штрафного метрів з 25-ти! Паньків підкидає руку, витягуючи м'яч!

34. Шацьких забиває!

Гоменюк, гармонійно розвиваючи атаку по лівому флангу робить навіс, деформована захисна лінія Шахтаря змістилася таким чином, що за Ковпака відповідав лівий захисник гірників Рац, і Шацьких опинився абсолютно один в зоні відповідальності румуна. Розстрілює узбек П'ятова з 5-ти метрів.

31. Поперемінно правий і лівий захисники Шахтаря наносили удари по воротах господарів, але Паньків виносив його кожного разу. А між тим, диктор стадіону Динамо, мабуть за звичкою оголосив результат матчу за участю Динамо. 0-1 програють кияни в Донецьку.

28. Коста (Шахтар) на 0,5 м2 розібрався в штрафному Арсеналу з одним із захисників, прокинув м'яч мимо по стрічці, але зробити щось більше завадив інший канонір. Кутовий!

26. Спочатку Рац (Шахтар) завершував прострілом в руки Паньківу ретельно розіграну комбінацію, а потім з того ж лівого флангу Коста (Шахтар) завдавав удару, з яким Паньків не зміг впоратися, і виніс його тільки.

24. Цікава комбінація вийшла у господарів, але на завершальній стадії Леандро (Арсенал) відверто поспішив з ударом. Не вийшов він у нього.

19. Центр поля переходить в сферу впливу Шахтаря. Видавили вони звідти канонірів. Але до гостроти далеченько.

15. Тейшейра (Шахтар) прихованим пасом, обрізаючи всю лінію захисту, виводить Адріано один на один, який обходить праворуч Паньківа, але з гострого кута не б'є, а відпасовує назад на хід Мхітаряну, але того випереджає захисник киян. Кутовий.

12.Кривцов виходить на поле замість Чигринського. Прокляття якесь!

9. Чигринський, який вийшов на поле з перших хвилин, присів біля кромки поля. Пошкодження у захисника Шахтаря. Невже знову травма?

4. Перші хвилини за Арсеналом: спочатку Адійя потрапляє в створ воріт, а потім після виходу 2х2 Гоменюка і Ковпака, але жорсткий відбір м'яча у виконанні Чигринського запобігає загрозі.

Добрий вечір, дорогі друзі! Зяють пустоти на трибунах стадіону Динамо ім. Лобановського, а ми починаємо нашу трансляцію!

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Арсенал перериває унікальну переможну серію Шахтаря